Прекратяване на регистрация

Здравейте, каква е процедурата за прекратяване на регистрация като зем.производител в ДФЗ,...

109 0
V

Договор арендатор

wladd: Кога си го придобил ? Този имоти с Договор за аренда, наем или съвместна обработка . Кога...

845 2
M

Наследствени земи, стопанисвани от общината - липса на информация

Milica Filipović: Същото е положението и в Сърбия, по-точно в Лесковац.

1145 4
D

Прехвърляне на земя

Н. Ангелова: Законно ли е парите от рентата да се изпратят на наемодателя с пощенски запис и това да се...

1430 2
M

Конна база - регистрация на животновъден обект

Здравейте, Във връзка с обект конна база, в процес на строеж, се интересувам какво тря...

341 0
S

Разпределяне на рента за минали години

Petel50: Това не е вярно, че новият собственик няма права да получи плащане за "бели петна" за стар...

983 2
D

Обработване на земя без договор

solun1: Явно zzz не е прочел добре написаното от питащия. Кооперацията е засяла земя, която нито с...

1004 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

520 1
F

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Стефан: Намери ги тия и ги осъди по Закона за опазване на селскостопанското имущество! !!!

486 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

920 0
P

Фермер, оправете си сайта

proba: Fermer, пуснахте новината, но вижте какво сте написали: ""Навес не се изисква само за пас...

328 1
S

ФУ за ЗП

SOTIROV69: Благодаря!

438 2
P

Какво прави БАБХ, под ръководството на Д. Илиев?

Alexandru: Абсолютно съгласен съм, че току-що започнах да уча онлайн търговия, тъй като не искам да о...

625 2
C

уважаеми колеги, получи финансиране в размер на 5000 евро до 250.000.000 евро се възстановява с лихвен процент от 2% годишно.

уважаеми колеги, получи финансиране в размер на 5000 евро до 250.000.000 евро се възстанов...

93 0
B

Прекъсване и възобновяване на дейност и субсидии

proba: Питай министъра Порожанов на МЗХ. С тях комуникацията е жестоко ограничена. Не обичат да...

675 3