Предстоящи преводи

Здравейте колеги някой знае ли кога ще има плащания за обвързана подкрепа, освен обявени...

195 0
D

Оспорване на опожарена площ

Здравейте, искам да попиптам може ли да се оспори опожарена площ след мониторингов доклад...

56 0
K

Субсидии

Някой знае ли, кога ще се изплаща СЕП

98 0

Последни преводи по мярка 22 1

Здравейте колеги искам да попитам някой знае ли по колко пари са преведени за животни по...

291 0

Прием по мярка 22.1

Здравейте колеги, някои знае ли кога ще има прием за животновъдите по мярката 22.1 за Укра...

158 0

Плащания по АК

Колеги някой знае ли кога ще има плащания по мярката АК14 ? Миналата година беше на 9.3.

110 0
K

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

275 0
D

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

401 0
C

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

410 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

566 1
B

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

437 0
D

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

327 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

421 0
P

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

205 0
K

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

339 1