J

Фермери, вдигаме се, край на бездействието!

pacoka: Явно,това което се случва Ви устройва

44654 276
P

Шъ Съ Опраим !

rikii: Да! Така е Ники! Мирчев , не свястно - никакво застраховане в селското...

6842 211
S

СТАЧКА - предстояща и организация

: Всички на стачка,зърнопроизводители,животновъди,зеленчукопроизводство и други отрасли взем...

4832 155
S

Министъра каза, че от утре париците тръгват ( 26 лв./дка. )

tenata40: И не само пред народното сабрание в пловдив някаде ! ! ! ! ! !

51486 147
P

Манталитета на БЪЛГАРИНА

dimana77: Дуднете си вие за субсидии само,ама прочетете писмото на Митко от Лондон!Това е манталитет...

15675 129
D

Създаване на нова земеделска партия след Нова година

keranka2: Колега това което гледах е самия ужас! Дано повече хора да го гледат и да си правят изводи...

9265 114
C

Боят настана,тупкат сърца ни.......

mirchev: Колеги,предлагам ви да затворим темата,защото тя се изроди по съдържание.В крайна сметка в...

3938 76
P

СТАЧКА

principessamaya: Nikakvi... vseki e zaet da skladirva za zimata i na nikoi ne mu e do sta4ka...

11265 70
I

мандрите отказват да изкупуват млякото

: като не искаш да те трови някой- прави си от твойто бе. Аз си правя от мойто и което ми ос...

4389 69
P

МНЕНИЯ, ПРЕДЛОЖЕНИЯ до Баш Бай Министъра

: Да Кам, аз също съм го виждала с очите си в Швейцария! Под дебелата сянка на един орех, фе...

3145 64
P

КОЙ ЩЕ ЗАЩИТАВА НАШИТЕ ИНТЕРЕСИ

: Колега,по добре не питай от каде са средствата,че ще се разочароваш

2165 56
S

ГЕРБ победи! Какви са вашите очаквания от новия министър?

stoyannikolov: Аз съм на мнение,че както и да управляват ще е по-добре от преди,защото кражбите бяха безк...

2921 53
N

Да помогнем на mirko_93

velimirdonchev: абе хора ставате смешни с едно хлапе,нито ви е на годините нито на акъла. вие го псувате к...

36 52
M
1616 47
G

Отворено писмо на българския земеделец

slunchogleda: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YOZIjqN8pE0

6964 43