T

Мотофреза Belini

Здравейте,без да натискам съединителя / тотално отпуснат съединител фрезата продължава да...

66 0
Q

Отказ от Категория?

Здравейте колеги, бих искал да попитам дали мога да откажа категория която вече имам (ТВК-...

273 0
A

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

272 0
A

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

232 0
D

Машини за отделяне на костилки

Данаил Димитров: Привет,искам да закупя такава машина.Собственик съм на овощна градина-сини сливи.Таза годи...

2906 8
U

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

260 1
K

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

830 0
C

Избор на сеялка

Kalin: Аз също мисля, че е много добра идея да разгледаш в базар. Няма смисъл да взимаш нова спор...

544 2
A

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Шумен: Агрозах ЕООД-Шумен Захари Борачев Услуги със самолет и хеликоптер на цялата страна.

1368 3
I

Търся машина за прибиране на тикви

Румен Стоянов: Ако още не сте намерили машина моля обадете се 0887244548. Имам.

749 5
H

Мотокултиватор

preslav: Здравейте, аз си взех на една нова марка на българския пазар- Ruris, румънско производство...

148 1
I

Бензинова дробилка за клони до 7,5 см

Здравейте колеги,някой има ли наблюдения за роботата на бензинова дробилка за клони.До как...

1490 0
S

Платнища от билбордове и тяхното приложение

sertan: Купих си 80кв. за 200 лв. от пазара в гр. Дулово един господин с мустаци от ромски произх...

7510 2
S

Сенообръщачка за джип

Здравейте. Името ми е Страхил Ал. Василев, от района на гр. Самоков. Можете ли да ме посъв...

1463 0
V

Вадачка за картофи

kosa4: Нито едната от двете. Направени са от много слаб материал късат се гредите, и е жива мъка...

100323 3