H

машини за гранулиран фураж

botevski56: Прочетох всички коментари и много се чудих колко много разбирачи има. Интересно ми е колк...

39543 61
S

Как да очертаем парцел за пред ИСАК без скъп GPS или платен софтуер?

kalifer: много са точни наистина момчетата от ефермата

18032 31
K

Съвет при покупка на фуражомелка за груб фураж

GOOD: edno rolo srednogolqmo go melq za 10min. a edna malka balq se meli za 20 30 sekundi --...

27964 24
S

Струва ли си покупката на Фадрома Л200?

Евгени: Здравейте колеги искам да попитам какъв може да е проблема на фадрома та ми с хидромотор ,...

16760 22
T

Малогабаритна техника - споделяне на опит, впечатления, препоръки, взаимопомощ

bobi-66: Да попитам за трактор 22кс каква косачка да купя 125 см нисък или висок ботуш.

16673 22
K

Помогнете за избор на моторна водна помпа!

ipsystems: сондаж;помпа потопяема монофазна цол и четвърт--40м неса проблем;бензинов генератор 2кв;ци...

18004 20
P

Капково напояване - кой начин на свързване на избера?

Аренерт: Бих искал да попитам дали съществува клапан който да се монтира след помпата да подържа на...

25534 19
D

Електропастир

elpastuh01: За всички които са проявили любопитство по темата препоръчвам да разгледат и сайта на БЕНТ...

30612 19
K

Съвет за избор на моторна гръбна пръскачка

dimitar: koga e na smukach na gore ili na dolo lostcheto na motorna pruskachka bellini

29393 18
V

изваждане на чесън-ок. машина?

rosdim: Продавам картофовадачна машина -полска

8437 17
I

Телескопична фадрома-съвет???

Тsoni: Мнения за челен товарач клас или Джон диър

4349 16
N

Ползвате ли GPS навигация за вашата работа?

Speckar: февруари тази година се качих за първи път на трактор да торя,през нощта.преди това съм ка...

4507 15
Z

Шредер - ефективност ?

Marin:

5101 14
F

Съвети при избор на GPS за трасиране на имоти и изчисляване на площ

Светлозар Минков: Здравейте, може ли да ми кажете и на мен, кои програми да използвам. Благодаря предварител...

6701 14
A

Съвет кой да изчисти 200 декара с мулчер

kaconi: Колеги, може ли някой да ми даде конкретна информация колко е субсидията на декар за почис...

16925 13