M

Проблем с Вом Suzue M2001

Здравейте! Някой да знае дали посоката на вала на това тракторче може да се обръща. Върти...

109 0
B

Т150

Ямз 236 не пали,при подкачване на инжектира не се чува бушона(клапана),моля за съвети от к...

68 0

Проблем с двойно Болгар

anabisa: висящ лагер свали карданчето на лагера откъм раздатката на самия лагер има гайка стягаш 15...

166 1
B

Мнение за Kubota M7173

Дайте мнение за кубота м7173 . Трактора ще се ползва за тежки обработки.

161 0

Орбитрол и цилиндър

Христо Асански: Според мен или объркани маркучи или орбитрола дефектен

187 1

Болгар ТК 82 Проблем с предният мост

Здравейте колеги, имам слесният проблем с двойното на тк82,влязох да ора една нива пускам...

242 0
E

Трактор втора ръка John Deere 5725

Ами: Колега, пусни в гоогле което ти пратих има много инфо за този модел трактор. tractordat...

177 1
C

ЮМЗ 6КМ - проблеми със скорости

Здравейте. Проблемът със скоростите е следния - не е възможно да се премине от една на дру...

284 0
N

Кубота gt 23

Кръстьо Чакъров: Брей никой нищо не казва

423 1
C

Запитване

Ivan: Руското е по по мощно и по безпроблемно но на практика са еднакви като работа която вършат...

186 1
M

Регистрация на АТВ

Десо: Здравейте , ходих 3 пъти за подаване на документи за регистрация и никакво внимание. Бюр...

1433 2
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

344 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

405 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

333 0
P

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

286 1