M

Споделете мнения за Торене 2016, как да започнем?

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

46320 62
C

Как и с какво да торя между две реколти-пшеница и слънчоглед?

diditxd: Течните торове на Биохум са страхотни, силно ви ги препоръчвам. Работим с тия от години. Н...

4004 5
V

Листна тор или карбамит е по-добре за пшеницата?

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

9279 13
A

Торене на слънчоглед след сеитба

diditxd: Течни торове - Биохум http://biohum.com/продукти/ Грантирано качество!!!

5798 7
B

Maxgrow - Листни торове слънчоглед.

Слънчоглед >MAXGROW NPK със завишен бор(B) и молибден(Mo) 14-7-7 +МЕ Състав;Общ Азот (N)...

475 0
C

С каква тор да торя слънчогледа?

Vitkov: съгласен

36595 14
K

Отглеждане на обикновена люцерна-торене

Fermerka03: Biohum - Производство на течни торове, листни торове, биотор http://biohum.com/ Дока...

16500 10
D

Торене на слънчоглед 2016 - технология

deano0303: Схемата ми се вижда добра, но за да вкараш листен тор в тази фаза значи имаш самоходна пръ...

4236 2
C

Схема за торене на слънчоглед , споделете мнения

fermer47343: Цинков ацетат дихидрат 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и ли...

13300 6
U

Течен органичен тор Унистим

Здравейте колеги, с наближаване на пролетните пръскания на житните култури, искаме да В...

84 0
S

Късно ли е вече за торене с карбамит?

peshev: не е късно колега но колкото можеш не хвърляй карбамида ако се вдигат температурите над 7-...

2993 1
M

Кой с какъв тор ще тори на пролет есенниците

niketi: Колеги искам да питам за Нагро -органичен нанобио тор .Ако някой има опит да сподели .Толк...

35722 37
E

Предсеитбено торене на пшеница

deano0303: Що да съм луд?? И аз съм торил с моноамониев фосфат,ко му е лошото на MPS са, Какви добив...

32318 25
V

Споделете мнения за НПК тор

teodor1: Има и по добро N 19% P 35% K 35 % влез в саѝта на ecoreltd.com,както и цената е 400 лв бе...

7738 4
K

Микро PMX Микрогранулиран тор за почвено приложение

solun: Аз също се интересувам от този тор. До сега чувам все положителни мнения ( от агрономи ) и...

3047 2