R

КОГА ДА ЗАПОЧНЕ ПРОЛЕТНОТО ТОРЕНЕ

vladimir4o: Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производств...

80214 166
M

Споделете мнения за Торене 2016, как да започнем?

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

46320 62
M

Кой с какъв тор ще тори на пролет есенниците

niketi: Колеги искам да питам за Нагро -органичен нанобио тор .Ако някой има опит да сподели .Толк...

35722 37
M

Листни торове при слънчоглед !

simeon86: Колеги,ще съм ви благодарен, ако споделите опита си с листни торове при слънчогледа! Има л...

23585 35
_

Започнахте ли торенето на есенниците?

: Знаете ли какви трябва да бъдат торовите норми за есенния кориандър?

5515 30
C

Моля за съвети относно листното подхранване на слънчоглед

vladimir4o: ECORELTD.COM SAIT ZA ORGANI4NA TOR KAKTO ZA JISTNO TAKA I ZA OSNOVNO

10251 28
E

Предсеитбено торене на пшеница

deano0303: Що да съм луд?? И аз съм торил с моноамониев фосфат,ко му е лошото на MPS са, Какви добив...

32318 25
A

есенно подхранване на пшеницата.

vladimir4o: Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производств...

9113 18
P

А при пшеницата -есенно торене ?

triplex: Грешно ли е така както го правим ние, и не се усвоява правилно или?

5284 16
F

Съвети при пръскане на сльнчоглед с листен тор

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

20003 16
I

Кога ще е добре да се тори пшеницата с Урея?

petyo21: Температурите нарастват, пшеницата не. каквато си беше преди месец такава си е и сега даж...

12021 15
F
7604 15
S

Време ли е за торене на пшеницата?

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

12405 14
C

С каква тор да торя слънчогледа?

Vitkov: съгласен

36595 14
I

Какъв листен тор ще ползвате за пшеницата

diditxd: Когато говорим за листно прилагане е необходимо да се съобразят метеорологичните условия,...

6692 13