D

Данъци и детски надбавки при кандидатстване по мярка 112 - Млад фермер - дайте информация

Mikki: Здравейте, може ли да ми отговорите какви документи ви изискват социалните за детски надба...

7728 19
R

Обработка на земя - възможно ли е да се изхранваме от това?

linbul: Трактора работи. Има и инвентар към него. Има и няколко селскостопански постройки и навеси...

4817 8
V

Велик Ден

nikolai888: има малки забележки и сега докато има пауза правим профилактика

1818 3
V

Правата на възрастните хора. Какво може би не знаем?

Малко известно е че възрастните хора майка, баща, баба, дядо...имат права, както инвалидит...

63 0
M

Тиха и Свята Бъдни вечер

diomarkov: Честито Рождество Христово !

3744 4
D

Светли празници и семеен уют

butterfly: Тиха и спокойна Коледа на всички!Здраве в семейството,успех в работата!Нека бъдем малко по...

1849 1
A

Фермерка търси мъж

Здравейте, Знам, че темата не е много подходяща за този сайт, но е свързана с глобалния...

207 0
M

Премахване на възли на щитовидната жлеза с ултразвук

Delta: Dr. Royal Raymond Rife Д-р Роял Реймънд Райф Бихте могли да потърсите информация в не...

2993 1
D

8 МАРТ

slaveia: "Днес ми се иска да поздравя мъжете. Онези мъже, които умеят да накарат жената да се чувст...

2807 8
F

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

ar4ibal: Да е мирна и щастлива, за добитчетата зоб да има. Да сме живи, да сме здрави и с надежда...

1972 5
S

Весели празници!

todorovtr: Весели празници и от мен! Успех на всички през Новата година, нека е плодородна, и благод...

4394 12
M

Честита Коледа и весела нова година

4estita koleda kolegi neka tazi godina ni donese mnogo zdrave i kasmet kakto za nas taka i...

1450 0
D

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО !

nnikolay: Chestito i ot men !! Jivi i zdravi!!!

2409 4