N

Съвет за косачка и магазин, от който да я взема

пепа: Реших да започна второто косене - никакъв проблем. Явно проблемът, за който споменах е бил...

93 2
E

Как да изчистя стара засъхнала блажна боя от ВиК части

В стара къща трябва да се подменят някои части от водопровода, но се натъкнах на факта ,че...

62 0
N

Как се справяте с ухапването от комари?

hristina55: Ние от години сме на спрей вариант - https://aptekamedea.bg/autan-protekshn-plyus-sprej-10...

380 1
H

Нужда от пари

Един познат продава мултикултиватора си спешно, тъй като се нуждае от пари. За нас ще го д...

77 0
P

Сравнение на цените на лекарствата и здравните продукти в аптеките в България.

Цените на лекарствата са един от проблемите на всяко домакинство, който става особено акту...

251 0
A

Как се торят на мулчирани растения?

syfury: Здравей, Въпросът ти ме заинтригува и след известно премисляне мога да предложа следнот...

4420 1
T

Продажба и производство на бананови палми и семена - видове

Банан Mussa Basjoo 100см - 30 лв , 150см- 40 лв. с подарък 2 палми Вашингтония...

384 0
E

От града - на село

Kadir: Здравейте на всички! Нов съм във форума, но мисля, че ще остана тук за дълго. Върти...

9475 10
C

Търся си нов матрак

proba: Смени трактора

122 2
G

Поркета от свинско месо - истинският италиански вкус

Поркета от свинско месо - истинският италиански вкус : Поркетата е традиционно ястие широк...

218 0
R

Обработка на земя - възможно ли е да се изхранваме от това?

linbul: Трактора работи. Има и инвентар към него. Има и няколко селскостопански постройки и навеси...

4811 8
B
1924 2
N

Молба за подпомагане!

nikalas_82: tq e samo v moite medcwti s 196 lv na medsec deto ne stigat samo zaxrana a kamoli za drugo

2245 2
V

Велик Ден

nikolai888: има малки забележки и сега докато има пауза правим профилактика

1817 3