M

Някой занимавал ли се е с Мярка 8.1 - помогнете колеги

kamitypp: Здравей, аз се интересувам от тази програма. Минало е доста време, а намери ли нещо? Канди...

10013 6

Помощ при изготвяне на проекти

Предлагаме компетентна консултация,съдействше и изготвяне на евро проекти. При интерес мол...

426 0
P

Сегашната земеделска политика прави Европа необитаема

Организации на европейски учени предупредиха Европейския парламент и новоизбраната Европей...

288 0
G

Кандидатстване по Мярка 6.1

Елена: Искам да попитам ка стоя нещата с засаждането на шафран

139686 12
O

Фирма за изготвяне на проект

Ивайло Василев: Абсолютни мошенници!!! Заблуждават клиентите си, лъжат ги, набутват им свързани фирми за...

8219 16
H

Второ плащане по Млад Фермер, 112?

: Колеги, имах проверка за второ плащане преди месец , след колко време плащат,има ли някои...

114614 533
B

Някой има ли идея какво се случва с подмярка 6.1 млад фермер?

dakis: Има предварителен ранкинг на сайта на дфз

968 1
V

Агроаптека по Еврепейска програма ??

Има ли възможност за подобно финансиране ?

996 0
B

Относно подмярка 6.1(млад фермер)

bezimen: Здравейте, Относно подмярка 6.1(млад фермер), някой знае ли как мога да разбера дали всич...

750 2
D

мярка 4.1.2 за малки стопанства до 50 000 лева

Роси : Благодаря

46760 19
B

Мярка 9

За подпомагане могат да кандидатстват признати групи и организации на производителите, кои...

697 0
P

ЕС трябва да реши дали ще подкрея семейните ферми или индустриалното земеделие, смятат анализатори

Готвеното от Брюксел ограничаване на финансирането за големите ферми ще влоши още повече н...

889 0
K

Подмярка 6.1 и бременност

boro: Здравейте Одобрена съм по подмярка 6.1 - Млад фермер - април 2016 г .Предсттои ми излизан...

1467 2
L

4.1

gosho_zl: 37 http://www.prsr.bg/proekti/index.html

2747 9
A

ипотека безплатна услуга и инвестиции.

ипотека безплатна услуга и инвестиции. Ние сме агенция за заем с капитал много важно да с...

69 0