M

Субсидии за орехова градина

Ангелов: Здравейте искам да попитам ореховара градина може ли да е в самия ми двор или трябва да е...

14356 14
B

Субсидиране на орехови насаждения

кина: ЗАКУПИХ СРЕХОВИ ДРЪВЧЕТА ЗА ЕДИН ДКА МОГА ЛИ ДА КАНДИДАСТВАМ ЗА СУПСИДИЙ И КАКЪВ Е РЕДА.Бл...

63609 10
B

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

434 0
A

Допълнителна субсидия на глава животно

nadeto: ne ama sas siurnost 6te e ot ponedelnik nqkadde

12031 20
V

мярка 112 - Създаване на стопанства на млади фермери

emamayryamova: Zdraveite, imam vis6e zemedelsko obrazovanie, imam i 13 dka zemq, polovinata ot koqto e st...

496409 1818
K

Субсидии за ливади

Лора: Много ми е интересен факта с тази глоба за бъдещ период.Баща ми е зем. Производител и живо...

16711 19
D

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

326 0
T

Колко субсидия се полага на 1 брой крави и телета за една година?

AHMI7887: привет!!!схемите за потпомагане са:НДЖ 1;НДК;НДКМ1;НДКМ2;зависи по коя са

13852 8

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

420 0
K

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

337 1
P

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

204 0
E

Схема за млади земеделски стопани

aneliya.nikolova: Благодаря за информацията!

706 2

Въпроси и отговори относно очертаването в СЕУ на ДФЗ

Елена Хаджиева: Избираш го и там където са бутоните за редакция има бутон "Изтрий"?

569 3

Обвързано подпомагане

Колеги , орязването на част от плащането има ли връзка с новото.На мен са ми намалени окол...

211 0

Мярка 6,3

Предварителния ранкинг вече излезе, както повечето от вас вече са разбрали. Минималният бр...

631 0