P

Бензинова коса Daewoo -шпулата не се сваля

eri: Пробвай да стегне първо малко..реално блокирате една шайба.между шпулата и редукторчето..н...

225 2

Бензинова косачка и пушек.

Здравейте! Предварително се извинявам,ако някъде някой вече е пускал такава тема. Имам бен...

244 0
K

Балеровачка John Deere 550

Здравейте, колеги имам проблем с боксувянето от 2вете страни на предпоследните колани им...

412 0
P

Моля за съвет относно моторна коса

Здравейте, наскоро засадих 700кв.м овошки и ми трябва моторна коса , ето и машините на кои...

399 0
V

Бензинов тример - не пали

Здравейте. Тример китаец не иска да запали. Налях му в цилиндъра бензин запалва като го из...

1637 0
P

Питане за бензинова градинска косачка

4-и тактова косачка за райгас (с двигател 3.5 к.с ,с EURO 5) колко масло трябва да гори ад...

283 0
M

ПОЛСКА ИЛИ ТУРСКА РОТОРНА КОСОЧКА

Вили: И аз се интересувам за прекачване към Т25А за косене на орехи. Даже незная кое е по добре-...

487 1
G

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

349 0
D

Каталог за Claas Markant 60

Blagovesta: Здравейте имам балировачка Class маркант 60.От дясната страна върже,от лявата не .Ако няк...

283 1

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

275 0

Дискова косачка за мотофреза

Dan: Вземи на Ruris.

345 1
G

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

363 1

Мнения за рулон CLAAS 280 мрежа и сезал

Здравейте , колеги. Мнения за Claas 280? Балира ли в жегите ?

265 0
R

john deere 590

rumimilk_2008: ne se spira kato e varje trda napravi o6te 1 oborot i togava e puska6 da navie sezala po n...

289 1
K

Ролонна балопреса Клас или Джон диьр

esiner: Здравейте колеги предстои ми да купя рулон преса спрял съм се на марката URSUS бихте ли сп...

799 5