B

Как да хвана нормите на торене с торосеялка рцп 2,5?

някой знае ли да ми каже как да хвана нормите на торене с този вид торосеялка за различнит...

1691 0
M

Какво е налягането в разширителен съд на пръскачка?

ferma_kozi: Това не е разширителен съд, а изравнител на налягане (поддържа постоянна струята и премахв...

3415 5
R

Мнение за турска пръскачка ELMAS

Asen72: Kolega s takava praska4ka sam obrabotval do 1000 dka bez problem no q smenih zachoto uvel...

2356 3
Z

На каква скорост да нарам трактор ЮМЗ при пръскане?

dan4ovski: И аз имам турска пръскачка 600л. 10м.крила,карам я с ЮМЗ с пълна газ на 3 бърза хвърля ми...

6907 5
D

Торова норма, работна ширина на торачка Amazone ZA-M 1500, регулиране ?

denislav_sm: вече прегледах там... и до колкото разбрах от "перфектния" ми немски даваха еднакви показа...

5170 2
T

Съвет за качествата на щангова пръскачка Агрон

ivanov62: Пръскачките са с италиански части и за цената си са много добри. Не могат да се сравняват...

3043 3
G

Съвет за избор на навесна пръскачка 1000 литра

pacho77: Колеги , аз съм се спрял на Онтар , 800л. 16м , плаваща щанга , рег. по височина , цената...

10228 14
I

Каква марка прикачна вентилаторна пръскачка от 1500 до 2000 л.бихте ми препоръчали?

Bogdanov_sf: Здравейте, Към хубави марки сте се насочили. Бихте ли ми дали някакъв е-майл адрес на к...

1630 3
S

Някой има ли излишни щанги за пръскачка?

kolegi nqkoi ima li 6tangi za praska4ka perla za prodavane 4e mi omrazna ve4e samo da zava...

1102 0
I

Каква марка пръскачка за овощна градина да си купя?

Kolegi predstoi mi da si kupuvam ventilatorna prikachna praskachka za ovoshtna gradina i i...

1796 0
P

Дюзи за пръскачка - разстояние и видове

goldlion: ето от къде:https://shop.lechler.de/is-bin/intershop.static/WFS/LechlerDE-Shop-Site/Lechle...

3715 6
I

Търся торови кутии за окопен култиватор

Здравейте Колеги,rnrnИнтересувам се от торови кутии за окопен култиватор, ако някой може д...

1311 0
D

Мнение за Моторна пръскачка Cifarelli M3A

dosev_1985: мисълта ми е по добра ли е от Китайските

3661 4
M

Проблем с пръскачка Tecnoma Laser

Имам проблеми с помпата на самоходната пръскачка Technoma Laser .Помпи и в един момент спи...

1617 0