T

Какъв е този вредител и каква е борбата с него?

Milena: Това е ларва на калинка, хищна е, и е безвредна за растенията. Да му мислят листните въшки...

292 1

Селективни хербициди

Евгения Димова: 60 мл. На гръбна пръскачка

371 2

Проблеми с домати

Здравейте! Сложих разсад преди 4 дни. Никога преди не съм се занимавал и не знам точно ка...

596 0
I

Калиев сулфат и троен супер фосфат

От къде в Стара Загора мога да намеря Калиев сулфат и троен супер фосфат

3164 0
I

Споделете съвети при торене на лозя

Fermerka03: Biohum - производство на течни торове, листни торове, органични торове. Торовете им са...

3328 4
D

Хербициди срещу полски хвощ при поникнали картофи

Kadir: Знаеш ли каква ти е киселинността (ph) на почвата?Полския хвощ обича кисели почви.Аз се от...

4888 4
R

Методи за повишаване на Ph-то на почвата

Минков: Варуването вече е по-лесно защото Свилоцел ЕАД гр.Свищов, направиха линия за гранулиране и...

14133 15
N

Анализ на биотор от червени калифорнийски червеи

Koky: В лаборатории SGS Да но нямат клон в Пловдив,а на мен там ми е най-близо. Може ли д...

5328 6
G

Листен тор - споделете коментари за Макс гроу

agrooilofis: Течни торове за листно подхранване. Агро Ойл Къмпани ООД е търговско дружество в областта...

6897 5
M

Какво количество влага е нужно за преминаване на тор в почвата?

vintage: Колегата е абсолютно прав! Само да допълня едно важно уточнение. Не само количеството...

3242 2
F

Горчиви ядки при ябълките - как да се справя?

inna05: не искам да те отчайвам,но за всяка болка няма лек.само спръскане и торене не се решава вс...

6679 7
L

Как да реша проблем с киселинността на почвата?

Цар: Ами ти много знаеш бе.тогава сам си отговори или си го заври.многозмайко такъв

23645 22
J

Червен Калифорнийски Червей и биотор 15lv

Размножителен Материал-Червен Калифорнийски Червей с много добра гъстота. ЦЕНА НА ЧУВ...

101 0
J

Червен Калифорнийски Червей и биотор 15lv

Размножителен Материал-Червен Калифорнийски Червей с много добра гъстота. ЦЕНА НА ЧУВ...

24 0
L

Хумантни таблетки

gan4o: добри са терауеда които съдържат наистина задържа влагата 3 таблетки са достатъчни за дръв...

1650 1