D

ТОРОВЕ НА ТИМАК АГРО ИЛИ ЛЕБОЗОЛ ?

simov: Цинков ацетат дихират 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и лист...

52828 149
H

Червен Калифорнийски Червей

[email protected]: Привет,за повече информация относно червеите Ви давам мобилен номер на който да позвъни...

82034 95
M

Колеги какво е мнението ви за листните торове

ivanfena: прсках с 200 грама на декар или 1.80-2лева на декар се врзват.имам контрола ще иа следиа щ...

18498 24
L

Как да реша проблем с киселинността на почвата?

Цар: Ами ти много знаеш бе.тогава сам си отговори или си го заври.многозмайко такъв

23715 22
M

Почвата е кисела, какво да правя? Моля за съвет!

Минков: Свилоцел ЕАД гр.Свищов, вече предлага гранулиран калцияв карбонат, който е с частици до 60...

19192 21
I

Какви семена за зеле и каква тор да използвам?

Sevda: Спрете да купувате този боклук на монсанто за масова депопулация. Канцероген е не тровете...

40703 21
B

Торене с птича тор

пишман земеделец: Колега , не се занимавай с глупости. Ако не ми вярваш питай някой агроном . Птичата тор е...

56832 19
I

Цена на тор - 2012

loser312: На 130, но мога да си я взема и сам, ако ще ми излезе по-евтино.

4454 17
A

Вадене на Биотор от Червен Калифорнийски червей.

биков: Има ли някой да изкупува биотор

15657 16
R

Методи за повишаване на Ph-то на почвата

Минков: Варуването вече е по-лесно защото Свилоцел ЕАД гр.Свищов, направиха линия за гранулиране и...

14243 15
T

отглеждане на градински домати

Atanasov: Живея, в Западна Чехия. Климата е ужасен за външно отглеждане на домати.Но, при мен се пол...

59892 14
A

азотните торове-как поскъпват и поевтиняват

: Откакто тора с органични торове нямам проблем с цените, а и за почвата е много по добро и...

1711 13
S

Цена на румънската тор

niki70: Ама и след щ май не се слага т

2319 12
I

Търся да закупя оборска тор реголярна доставка

metsanat: В природата винаги има равновесие, лошото е че ние хората се опитваме да я вкараме в някак...

4517 12
P

Кой е най-добрият тор за ягоди?

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

24999 11