Съхранение на силаж

• I
    Искам да започна да храня кравите си с силаж. Интересувам се след като го закупя и го докарам, как да го съхраня, защото нямам силажна яма. Моля, дайте някакви съвети и личен опит? Благодаря ви, предварително.
  • Ne iskam da te obidq,no vzemi si smeni tazi snimka,za6toto na neq prili4a6 na u4eni4ka i vsi4ko drugo no ne i na fermer.
  • Hey 4ovek,ti izob6to ima6 li jivotni?Naistina minalata godina pita6e za sy6toto i izglejda 4e e bilo samo pitane sled kato tazi godina pita6 pak.Mejdodrugoto ti postoqnno pita6 za ne6to kazvaiki 4e iska6 da opita6,no qvno ni6to ne ti otyrva da opita6.Vzemi se stegni malko.
  • I
    kolko vreme moje da ne se razvali i da ostane goden za hrana?
  • I
    togava ne poluchih konkreten otgovor i zatova pak pisha.prosto e vajno za men i zatova se interesuvam
  • L
    купуваш колкото да изхраниш за времето преди да се е развалил, след това пак, най-малко загуби ще имаш така, според мен
  • Пич защо ми се струва ,че тази тема я отваряш пак, миналата година горе долу по това време беше!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Начинаещ животновъд

Здравейте колеги! Наскоро си закупих 3 юнички черно-шарени, можете ли да ми дадете съвети...

77 0

Здравей те колеги

колеги исках да питам все още имали някои дет да не са получили парички за животни 2018з20...

29 0

ПЪРВЕСКИНЯ НЕ ДАВА МЛЯКО.ПОМОГНЕТЕ!

veseliakat: раздоиване на ръка по 3 пъти на ден НЕ С АГРЕГАТ с два пръста ще и доиш цицките ако са мал...

89 3

Броячи на соматични клетки

Здравейте, някой от вас използвал ли е брояч на соматични клетки? Преди няколко дни дойдох...

438 0