Оранжерии - найлон

• D
    Здравейте колеги, предстои ми смяна на найлон на оранжерии. Насочила съм се към израелски найлон 150 микрона 13 метра широчина. Дайте съвет от къде да го закупя, директни вносители и цени евентуално. Благодаря Ви предварително!
  • В
    Моля, за коментари! От къде да си закупя израелски найлон за оранжерията?
  • С
    Здравейте Някои ползвал ли е немски наилон 150 мик. Предстои ми да завия 100 м2 орънжерия с ширина 14 м и тоя е единствения които намерих с 15 м ширина
  • N
    Ти си задала много стойности за това какво искаш В с.Момино Пловдивско има фабрика за производство на найлон, каквото ти трябва ще го намериш
  • D
    Никой ли не ползва оранжерии? Не сменя найлон, въпрос с повишена трудност ли зададох? Хора нали сме тук да си помагаме...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Картофи

Здравейте ,искам да попитам дали знаете изкупвачи на картофи. Картофите са планински и са...

92 0

Проблем с доматите

Имам проблем с доматите Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем моля коментирайте

243 0

Технология за отглеждане на зеле сорт Marloo F1

Здравейте колеги, някой може ли да сподели технология за отглеждане на зеле. Сорта е Mar...

90 0

Отглеждане на брюква

Здравейте.Отглеждам чрез разсад на повдигната леха жълта ряпа-брюква. За да я предпазя от...

60 0

Субсидии...

Здравейте, земеделски производител съм от 2 години ,отглеждам зеленчуци в оранжерии и имам...

112 0