Планински и необлагодетелствани райони

• E
    Член 13 ал, 8 от Закона за животновъдството казва, че условията и редът за дейността на животновъдните стопанства в планинските и другите необлагодетелствани райони се определят с наредба на министъра на земеделието и храните.\r\nНещо не намирам такава наредба ...
  • nqkoi polu4il li e sredstva po neoblagodetelstveni raioni za 2007 i 2008 ,ta nali evropeiskata komisiq im dade razre6enie za izpla6ane o6e septemvri,ta tova sa 840 4oveka,moje li nito edin da ne e vzel
  • E
    Трудно ми е да определя къде тук е кусура в законодателната или в изпълнителната власт. Закона за животновъдството определя какво е това лично стопанство и фермер, но не определя какво е това полупазарно стопанство, за което говори Чолош. Нещо повече счита тия стопанства за перспективни. В стрeмежа си да е по католик от папата законодтеля май е изпаднал в положението на шопа да казва: "Е те такова животно нема."
  • Нищо ново не откривате! Колко техни проекторешения си висяха на страниците им и си останаха само проекто.., а после бяха сваляни от там........
  • Лично попитах зам.-министър Цветан Димитров , от трибуната на народното събрание за колко време ще приемат тази наредба - обеша до 3 месеца, т.е. до края на юли 2010. Към днес, 07.11.2010 и аз не я откривам.
  • E
    Определено не е това, тъй като е публикувано в ДВ бр.14, а чл.18(8) от Закона за животновъдството в ДВ бр.26. http://lex.bg/bg/laws/ldoc/2134934528 Имам чувството, че търсената от мен наредба все още не е написана. Та се питам, като я пишат дали гражданите за еврипейско развитие ще се съобразят с изказванията на европейците Чолош и Фишлер публикувани в тоя сайт на 27(28) октомври.
  • Може би това търсиш: http://fermer.bg/downloads/221-1902naredba.doc и по-конкретно виж чл. 1, ал.2, т. 8 и свързаните с нея членове

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта