Смърт при гълъбите

• M
    Колеги имах 2 гълъба преди няколко дни ми умря 1 и др. го пуснах да си лети и онзи ден си го хванах , прибрах и днес го заварих как умира . От какво може да бъде това нещо ? Животинките си ядът имат си апетит , летят и изведнъж слиза на земята и започва да рита и да се упитва да поеме въздух .
  • Ваксините,използвани в т.нар.заден двор за ваксинация на кокошевите птици се използват за ваксинация на възрастни гълъби.Всеки искащ да си предпази птиците,може да си закупи ваксина и да я приложи-1000 дози са 6-7 лв и се прилага най-сигурно чрез накапване в очите и ноздрите.
  • Za psewdocumata ima vaksini koito tazi godina mai ne sastignali do doktorite po selata za da gi vasinirat.nema pare...
  • Баси как ги слагате тия диагнози... Гълбите са си преносител на т.нар. Нюкясълска болест,или още Псевдочума по птиците.И не само преносител,ами и малките гълъбчета си измират от раз от това заболяване.
  • mislq 4e e salmoneloza vlez v galabite.com i tam ima vski4ko za gulubite.tova lqto mi umrqha mnogo malki obru6tat xe i se mu4at a predi da umrat akat ne6to zeleno ili ne6to kato bqla sluz moite taka praveha imam sega okolko dvaiseti ne6to imam sega edno malko neznam dali 6te ojivee
  • В нашия град имаше много гълъби. Хиляди. Сега обаче почти са изчезнали. Изместиха ги гарваните, които са по-силни, а може би и по-умни. Там където преди имаше гнезда на гълъби сега има гнезда на гарвани.
  • садили ????? [:slap:] [:slap:] [:slap:] -сяли,сяли
  • Садилиса го на плитко
  • M
    Те не излизат от нас ,а и при нас не се съди жито само царевица .
  • V
    мирко сега е сеитба червено жито и гроба

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мога ли да сложа кокоши и патешки яйца в инкубатора да се люпят заедно?

Здравейте, сдобих се с 12бр. Патешки яйца също така имам и 20бр. Кокоши яйца , та въпросът...

127 0

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

335 0

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

117 0

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

457 1

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

613 0