Ипотечен кредит за животни . Имаме ли прово да теглем ?

• M
    Здр. колеги с баща ми искаме да вземем още 50 кози ,но имаме един проблем нямаме нужните пари искаме да изтеглим заем ,но познати на бащами ни казаха ,че не можем ,защото нямаме нужния доход искаме да ипотекираме къщата и да изтеглем 15 000 от които да вземем 7 000 и другите 8 000 да си устанат в банката за да можем да си погасяваме заема докато започнем да продаваме млякото и яретата . Някой знае ли дали имаме прово да изтеглим и по какъв начин може да го направим . Благодаря ви предварително . И моля ,ако някой не може да помогне по добре да не пише .
  • M
    Колеги,аз от кумова срама също финансово ще помогна на момчето,въпреки,че мнението ми е той първо да завърши образованието си,пък после да мисли за бизнес.Оставам с убеждението,че Мирко много не желае да се образова,а по-скоро очаква вятъра да го носи в желаната посока,а това колеги си е чиста авантюра!
  • Мирко,за закупуване на кози можеш да вземеш кредит не само от банка.Фонд Земеделие също дава т.нар.инвестиционни кредити.Е,и там обезпечаването на кредита става с ипотека на недв.имот,но може също да се заложи техника или др.Хубавото на този вид кредит,специално за кози е че ти го дават за 3 год.при 1 год. гратисен период и лихвата е референтна (около 6%,сега мисля е 5,15%).Трябва да си регистриран ЗП,а ти май нямаш още 18г. за да станеш такъв.Както и да е ,ще решите със семейството си.Ето ти линк от сайта на ДФЗ,да прочетеш за какво става дума. http://www.dfz.bg/assets/1309/Kreditna_shema.pdf
  • Аве Мирко , ходи щипи момите по гъзовете ве , мани ги тея кози ве..... михлюзин....
  • чичовото , ти знаеш ли как се доят 100 кози на ръка ве????? 450 литра сутрин и 450 литра вечер , а знаеш ли що ядене иска тая пасмина през зимата???
  • Аве Мирко , 10 цици малко ли са ти да ги стискаш всяка сутрин и вечер , че сега искаш да стискаш 110 цици. Ти да не си зоофил ве???
  • Дайте на момчето некой лев бе , скръндзи!!! И аз така почнах , с 40 кози , а сега вижте къде съм , ехеее....
  • мирко вятар те вее на бяла коза [podkup] просяк
  • M
    Не този сайт не се е превърнал в блоготворителност ,а имало хора който искат да помогнат на младите хора да преуспеят ,ако можеше да изтегля заем от банката не бихме се замислили да го направим ,но познати ни казаха ,че не можем и реших да попитам дали има варианти и колигите предложиха помоща си за което им благодаря безкрайно много .
  • M
    Благодаря ви колеги за подкрепата всеки който е бил на моето място знае как се чувствам кaто искам нещо и няма как да го усъществя .Обещавам ,че ще си направя сметка и ще върна на всеки парите само да ми кажете по колко внасяте за да знам колко да връщам когато проходя . Благодаря ви от все сърце приятели .
  • R
    Мирко въпреки,че съм обиден защото остави кравите, една коза имаш от мен. Давай сметката!
  • tozi sait se prev1rna v blagotvoritelno dryjestvo kato imate tolkova na s1rce q vzemete i pomognete na domovete za siraci ....... nikoi ne e zapo4nal kak1vto i da e biznes s podaqniq vseki se e sbl1skval s problema na mirko !!!!
  • браво добра идея,мирко давай сложи номера на банковата си сметка гарантирам ти ще събереш пари за 50 кози най малко има достатъчно богати фермери с джобни от 200лв
  • ванка аз давам втората вноска а другите колеги са ЛАЯТ дайте кураж на мирко стига глупости МИРКО ПРАВИ КАКВОТО ЗНАЕШ НЕ ГИ СЛУШАЙ ДРУГИТЕ ТЕ СА БОЛНИ ОТ СИНДРОМА НА БЕДНИТЕ А ТОЙ Е САМО ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ УСПЕХ МИРКО
  • I
    Мирко голиам хс имаш с това животновтство предлагам да си направиш една банкова сметка.Тук в саита гледам има много колеги с добри финансови вазможности ако полвината дадт едни джобни 100-200 лева и ще сбереш парите.Колеги АЗ давам првата вноска други желаещи има ли да помогнем на Мирко???

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

193 0

Колко мляко дава една коза като ббм

Nikolay: Миро , аз също обмислям този вариант , но съм в процес на развъждане на животните и засега...

519 1

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

665 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

272 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

944 2