Ипотечен кредит за животни . Имаме ли прово да теглем ?

• M
    Здр. колеги с баща ми искаме да вземем още 50 кози ,но имаме един проблем нямаме нужните пари искаме да изтеглим заем ,но познати на бащами ни казаха ,че не можем ,защото нямаме нужния доход искаме да ипотекираме къщата и да изтеглем 15 000 от които да вземем 7 000 и другите 8 000 да си устанат в банката за да можем да си погасяваме заема докато започнем да продаваме млякото и яретата . Някой знае ли дали имаме прово да изтеглим и по какъв начин може да го направим . Благодаря ви предварително . И моля ,ако някой не може да помогне по добре да не пише .
  • Мирко тука вече се оля! Имаш девет кози и една крава и не искаш сукалчета, че нямаш с какво да ги храниш?!? [:slap:]
  • M
    Позноваме се ? Аз защо не мога да се сетя кой си ? Ми благодаря все пак . Сега до др. колеги стига вече с тези яренца много започнахте да ми обещавате яренца ,а те без мляко няма да могат да станат на кози .
  • Mirko s tebe se poznavame az jivot i zdrave da si napravq fermata ima6 nqkolko kozi ot men!!!
  • S
    не мога да разбера защо лицемерно?
  • "Постига мечтите си" - краставици на търкалета!!! Няма ли кой да ти даде едно рамо, ще си блъскаш като роб до пенсия. Ако я дочакаш. Не давайте напразни надежди на момчето. Не го лъжете лицемерно!
  • S
    az sam mu obe6tel qrenca toi 6te si gi napravi kozi4ki mirko ne se pretesnqvai za ni6to i az sam po4nal ot ni6to no 4ovek kato e uporit postiga me4tite si
  • M
    Не не се дразня напротив развам се ,че поне те си сбъдват и следват мечтите .
  • Точно тука ли намери да пишеш, че купуваш 300 кози. Само дразниш бедното момче. Дай му поне една да не му текат лигите! [angry]
  • S
    kupuvam 300 kozi ako nqkoi ima informaciq molq vi da mi pi6e
  • Мирко,изкарай си училището !!! Това са ти най-хубавите години.После като те налегне работата [:tractor:] ,като те облъска животът,ще те е яд на себе си ,че си останал без образование.Като отидеш по институцийте и те накарат да си попълнеш един формуляр ,ще те е срам от себе си или и ти като другите ще казваш,че си си забравил очилата - друг да ти го попълни.Така ,че действай !! Кози на пазара винаги ще има.
  • bre breeeee 450 ve4er 450 sutrin toi nqmq doi kravi be
  • M
    Нищо не рева просто казвам на колегата по горе ,че желаещите са много ,но в същност никой не помага ей така на непознати пък и на мене вече наистина нe ми трябват пари ,защото баща ми се одметна от обещаното ,че ще ги пасе и т.н така ,че няма да взимаме за сега още кози .
  • мирко нали неискаш пари вече кво пак ревещ
  • M
    Желаещите са само в темата написали се ,че ще помогнат ,но в същност няма такива мераклии .
  • е ако има желаещи да дадът парички и аз искам козички. [podkup] и кравички може и пчелички [:bee:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

172 0

Колко мляко дава една коза като ббм

Nikolay: Миро , аз също обмислям този вариант , но съм в процес на развъждане на животните и засега...

485 1

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

652 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

262 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

927 2