Ипотечен кредит за животни . Имаме ли прово да теглем ?

• M
    Здр. колеги с баща ми искаме да вземем още 50 кози ,но имаме един проблем нямаме нужните пари искаме да изтеглим заем ,но познати на бащами ни казаха ,че не можем ,защото нямаме нужния доход искаме да ипотекираме къщата и да изтеглем 15 000 от които да вземем 7 000 и другите 8 000 да си устанат в банката за да можем да си погасяваме заема докато започнем да продаваме млякото и яретата . Някой знае ли дали имаме прово да изтеглим и по какъв начин може да го направим . Благодаря ви предварително . И моля ,ако някой не може да помогне по добре да не пише .
  • http://bgflash.com/flash/4855/ranch-rush.html
  • Мирко е на 17 значи савсем скоро ще заврши гимназиа едва ли това което учи ще му помогне да развие ниакав бизнес тои не иска да става доктор банкер или инжинер иска да е фермер.ако има интоициа да прави бизнес ще тргне от малко и ше развие ниакакав бизнес.като на всички нас на него му триабват доходи.след 1-2 год.ще му се наложи или да ходи в големиа град да си трси работа или да има животни от които да се издржа.и понеже ще тргне савсем от 0-та ще са му нужни години работа за да може да направи нещо.но времето ще покаже дали го бива или е вздох под налиагане бдещето е пред него то ще е такова каквото сам си го направи
  • Мирко,толкова ли бързаш да пораснеш.Тук ще има хора,които ще те критикуват и други,които ще те поощрят.Така вземи най-правилното решение-образовай се.Има време да работиш и ферма да направиш.Но ако нямаш знания как да я управляваш,как да си сметнеш разходите и приходите то отсега си обречен на провал.Затова учи,а после прави ферма.Най-лошото е да те съжаляват ,затова бъди упорит и следвай мечтите си.Човек е толкова голям колкото му са големи мечтите.
  • M
    Еми все още не си ги паса селския козар ги пасе само ,ако вземем още тогава ще си ги пасем .
  • Мирко ти кога си пасеш козите? Че напоследък по всяко време си тука... [:slap:]
  • M
    Да аз разчитам на себе си ,ако съм разчитал на някой сега нямаше да имам 8 кози ,а само 1 и не мисля да разчитам и за напред на някой просто пуснах тази тема за да попитам дали можем да изтеглим кредит. Не съм я пуснал под мисълта ,че хората ще ме съжелят и ще ми помагат с животни или финансова помощ . А някой започнаха да си предлагат помоща и т.н за което благодаря др. мe изкараха просяк и какав ли ни ,а сeга и използвач е не съм такъв човек . Благодаря ви за комплиментите
  • S
    az zapo4nah s 12 kozi i vzeh pari na zaem za da gi kupq sega imam 120 mle4ni kozi i 30 qreta koito za purva godina se zaplojdat
  • M
    Адаш, ти колко кози имаш сега и с колко почна?
  • S
    mirko poslu6ai ada6a i raz4itai edinstveno i samo na sebesi ne na horsike podaqniq
  • M
    С нахалство не се стига към прогрес, има разлика между нахалност и упоритост.
  • M
    Мирко и аз ще ти "дръпна ушите", къде остана големия ти мерак, аз започнах с 10 малки агнета и им копувах мляко и на десетте докато пораснат и съм ги хранел едно по едно от биберона. Без да имам кози и крава, недей така звучи лошо, а невярвам да си такъв човек.
  • M
    Първо имам 8 кози и нямам крава продадох я преди 2-3 месеца и наистина не искам сокалчета достатъчни са ми тези които ще ми даде Веси др. не искам . А това ,че хапя ръце ,а не пръсти нали все ми викат да бъда нахален за да преуспея .
  • S
    [:slap:] Mirko nakoi kato ti podava prust ti nedei da se opitva6 da my otxape6 rakata [lud]
  • e basi i nagliq tip si MIRO sq puk i kozi iska6 xorata qreta mu davat toi ne kozi iskal slon ne6te6 li a znae6li kolko stryva 1 qre xodi i pasi treva tva 6te tii kaja tapak [banan-kufee] [:dance:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

172 0

Колко мляко дава една коза като ббм

Nikolay: Миро , аз също обмислям този вариант , но съм в процес на развъждане на животните и засега...

485 1

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

652 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

262 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

927 2