отглеждане на крави в стари обори

• R
    Здравейте. Някой може ли да ми каже- имам обор в бившето ткзс, който си е със статут на селскостопанска сграда и му направих ремонт с намерението да отглеждам там крави, но той е в регулацията на селото. Мога или не мога да ги гледам там след като съседите подават жалби, при условие, че все още не са дори закарани във въпросния обор
  • какво означава селскостопанска сграда.Не трябва ли статута да е точно краварник.
  • какво означава селскостопанска сграда.Не трябва ли статута да е точно краварник.
  • R
    Приятелю за съжаление няма да можеш да отглеждаш там крави след като няма нужното отстояние. Точните отстояния ги има в наредба, за 50 крави е 70 метра.
  • M
    И аз имам подобен проблем ,аз се занимавам с кози и за момента са малко само 8 ,но съседите ми нещо се оплакват ,че им мерише и така . Поразпитах тук там и ми казаха ,че нищо не мoгът да ми направят ,защото на село може да си гледа всеки каквото и колкото иска ,но в града нe може в твоя случай може ,нo първо поразпитай в общината . Аз въпреки ,че те правят фасони ще взема още 50 кози все пак всеки гледа да си изкара хляба . Желая ти успех и всичко да ти се нареди както трябва и да нямаш проблеми със съседи .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Стопанска година 20/21г

Някой знае ли кога приключва стопанската 2020/2021г ?

6 0

Централен млекопровод

Здравейте колеги искам да си поставя централен млекопровод. Да ми предложите фирми за монт...

58 0

Защо кравите ядат сезал и найлон

erdoan: Те кат са малки мнг ги ядат

249 1

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

138 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

332 0