Каква е цената на телета над 400 кг?

• N
    Колеги споделете какви цени ви предлагат за телетата над 400 кг.в месокомбинатите,и какви цени предлагат търговците.
  • M
    Калиманди дава толкова.
  • N
    Кой по-точно в Софийско дава над 2,50?
  • L
    Аз лично досега не съм виждал месокомбинат да предлага цена за угоени телета. Може и такива чудеса да се случват, но не съм виждал... Почти всичкия пазар се движи от търговци, които прекарват телетата през кланица и после доставят месото по магазините, и няколко които са уредили износ към съседите. В софийския регион засега клатят дървото на 2,20-2,50лв/кг живо тегло, а има сериозен дефицит и ако ти стиска да ги разкарваш, можеш и да се спазариш доста по-добре.
  • V
    Имам 10 бичета по около 370-400 кг,ако някой знае къде да ги реализирам на добра цена нека пише!
  • N
    Колко е тази добра цена и ако може някакви кординати на човека който ги изкупува.
  • в момента се изнасят мъжки телета в Турция на много изгодна цена

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

185 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1184 1

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7802 14