Млечност и плодовитост на англонубииска коза и райони, за които е подходяща

• I
    интерисувам се от породата англонубииска коза млечност плодовитост и за какви райони е подходяща
  • M
    Абсолютно съм съгласен с Иванов, защо се заяждате по такъв отвратителен начин с момчето? Всички сте иначе много чувствителни към него а каква е чувствителноста ви към всичко което ни се случва в реалния живот. То е лесно да си седиш на топличко и да филосовстваш и оплюваш някого който не ти е пред очите. Ама хич не ви прави чест това, направо граничи с безсрамие. [:duel:]
  • И аз не мога да разбера защо сте се заяли с човека? Това е форум, който иска пита, който иска само чете. Един с питане преди време стигнал до Цариград. Осен това даже Мирк да не се хване с кози като пита и му отговарят ще четат и други, дето ще имат полза.
  • M
    Не мога да разбера какво толкова съм ви направил ,че така плюете по мен да не би да съм ви изял хляба ? А колтото до това ,че пускам теми от анонимни имина и т.н нещо си се объркал ,а и незнам кой е анонимния покажи се пред всички да те видим какво представляваш май не си нещо кой знае какво освен един завистник . До сега една тема няма в форума в която да не се е вкарам някой да ус...е пейзажа и да я съсипе . Е това се казва БЪЛГАРСКА РАБОТА , хората са казали ''Като не можеш да помогнеш на някой поне не вреди ''.
  • MIRKO PRESTANI DA SE PRAVISH NA CIRKADJIQ NE VIJDA6 LI 4E VSI4KITE TI NAU4IHA PUPITE NOMERA.KOLKOTO I DA PITA6 I RAZPITVA6 6TE SI OSTANE6 EDNO 4OBAN4E NA SELO [:slap:]
  • nqmam nicho obcho s mom4eto ne go napadai az ne go poznavam no ne vigdam neco locho da se interisuva i ako naistina misli da si pravi stado tova e pohvalno pomisli kolko mladi hora sa kato nego
  • [:slap:] ami za6toto pove4eto puti ti pi6e6 tema ot razni anonimni xora i posle pak sam si otgovarq6 i se za6titava6 tazi yema pak ti si q pisal mai ne si v red ne6to idi se pregledai
  • M
    Темата не е моя защо ме намесваш ?
  • Знанията Мирко се придобиват с цената на много труд, пари, време и загубен личен живот във висшите училища. И от опит с години. А ти искаш да получиш информация, която е най-скъпото нещо, наготово. Без труд. Със селска хитрост. Мислиш ли, че някой е длъжен да ти я даде?
  • M
    Породата е перфектна за производство на каествено мляко.В България е правен внос от фирма "Ангора" от Нова Зеландия и от нас през 1991г.На по-късен етап еденични бройки са внасяни,но не ми е известно някой да притежава педегре на внесените животни и съдейки за малкият обем на популацията много е възможно да е допускано в голяма степен и кръвосмешение,което при козите винаги дава лош резултат.
  • изглежда никой породата е нова за българина мн. малко бройки има от нея за сега ,но е една мн добра порода и ще навлезе сериозно след няколко години .
  • nikoi li ne moge da mi otgovori na vaprosite

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

강남오피◤DaLpocha1쩜nEt◢강남오피△달포차☏강남오피Б강남오피ι강남휴게텔

강남오피◤DaLpocha1쩜nEt◢강남오피△달포차☏강남오피Б강남오피ι강남휴게텔 강남오피◤DaLpocha1쩜...

3 0

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

147 0

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

441 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

624 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

259 1