Цените на козите - къде са по-евтини ?

• M
    Колеги май ще ми се отвори възможност да купя още 10-15 кози и се интересувам в кой край са по евтини . Имам един познат който ми кара кози ,но ми иска по 80 лв. на коза ,а вече ми се струва ,че са много за този сезон .На всички благодаря предварително .
  • M
    Зависи от раьона, зависи и дали е на едро или на дребно.
  • I
    kajete mi za cenata na qreshkoto meso
  • V
    Сеански кози няма .Саанската коза е произлязла в саанската долина в Швейцария.В България са внасяни само саанизирани пърчове от Германия и Чехия
  • M
    Predi bqh pusnal tema samo za neq horata mi se izmqha 4e v balgariq q nqma tazi poroda neznam neka kajat po zopoznatite jivotnovadi
  • какво щте кажете за сеанската порода и ако знаете на каква цена е в института в шумен
  • M
    Мирко, чесно казано ми се струва че 100 лева за незаплодено яре е много, то зависи и от стоката и от човека де, но все пак мисля че трябва да направиш определени компромиси докато ти потръгнат нещата.
  • M
    Аз знам едно стадо от 100 кози ,но се надявам да ми провърви и да звема 50 от тях ,ако разбера ,че нищо няма да се получи с мене ще ти ги кажа къде са . Аз вчера си намерих едно страшно красиво яре от моето село направо е бомба много красиво таз годишно за 100 лв. Само да ми падне някой лев веднага го взимам човека каза ,че ще го държи още 20 дни и ще го коли ,а то не е за съсипване червено-кафияво с бели крачета и малки черни рогца с къс косъм и менгушки според мен ще стане много добра коза още повече ,че не е пускано с козите и не се е заплодило. Ако го взема ще си го гледам в нас да не се запложда да стане голяма коза .
  • Obiava vav vestnik glasat na fermera - prodavat se 200 broia elitni kozi. tel - 0885 572 321 Nadiavam se da sam vi polezna! Uspeh Mirko!
  • M
    Адаш, кво ще ги правиш толкова много кози бре? [:slap:]
  • S
    s tozi hus 6te ima mom4eto pari4ki sled nqkolko godinki SIGOREN SAM
  • Така е, но не е честно. Все едно да ядеш печено пиле, а до тебе да стои и да те гледа гладен, който няма пари и за сух хляб.
  • S
    pi6a tuka za6toto pone za sega na mirko temite sa nai 4eteni i komentirani
  • Точно тука ли намери да пишеш, че купуваш 300 кози. Само дразниш бедното момче. Дай му поне една да не му текат лигите! [angri-2]
  • S
    kupuvam kozi okolo 300 broq ako nqkoi znae ne6te da mi pi6e blagodarq vi
  • M
    Непременно ще отида там благодаря ,че ме насочи към тези села ,но сега първо да събера парите пък тогава др. неща сега парите са проблема ,но се надявам да се риши този проблем .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

228 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

980 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2