Къде се продава силаж за пилета и каква е цената му?

• I
    Nqkoi da znae kade se prodava silaj na Paleta i kakva mu e cenata.ako dadete i telefon extra
  • КАДЕ Е ТОВА СЕЛО ДО ВЪРШЕЦ?
  • L
    20-30% по евтино отколкото малки бали
  • na bala 6te doide 60-70 leva 1br.
  • L
    моите с размери 1.2х1.6м излизат 300-350кг, с включен транспорт на 200км ги закарах на 200лв/тон
  • колеги колко кг е един рулон люцерна
  • I
    kupih silaj ot edin chovek ot edno selo do varshetc.tozi na paleta mi izliza mn skyp,a i transporta ot sofiq me pribiva
  • nameri li silav kolega
  • Mersi za gsm-a mnogo.shte vidq da se obadq i da resha s kakvo da hranq tezi kravichki
  • L
    Като килограми тези баля сенаж в сухо състояние мисля че ще е поне 2 пъти по-лека, при цена от 110лв с вкл. транспорт ми се вижда дебела цена, при положение че има предлагане на люцерна с добро качество на цена 150-200лв/тон
  • таиа варка и при нас стана проблемна нещо изчезна
  • R
    Пенко прав си но като не мога да купя 20 дни варка, търся и други вариянти но засега без успех. От бирената варка и от люцерината наистина по хубаво няма!
  • po dobro ot birenata varka niama
  • I
    колега наилона и сезала за балиране са на цена 3.80-4.20 киолграм.фолиото предполагам и то ще е толкова. би ли премерил колко киолграма фолио е отишло за една бала да видим за какви пари става на вапрос.
  • M
    Колеги някой хранил ли е овце със сенаж от подобна бала и какви са му впечатленията?
  • силаж в пакетирано състояние продава фирма Би Ем проджект с тел.0885855030 и е в района на София-Ихтиман Успех

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

395 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

439 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1129 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1679 2