служба за зърното и фуражите

• I
    Какво знаете, колеги, за отношенията между споменатата служба и ЗП, т.к. идват и ми искат вече два пъти сведения за продукцията, а сега се порових и не откривам къде е регламентирано това.
  • и аз подадох,че ми е по-ценно времето, но попитах къде е регламентирано, има ли задължение ЗП (не лицензирано зърнохранилище и т.п.)за това
  • N
    Вече 2год. подаваме информация към службата по зърното и фуражите за продадени и налични количества зърно в базата ни.
  • Ами колеги нали трябва да знаят каква и колко стока имаме на склад. Та то всичко в тази държава си е мафия.Айде само някой да не ми каже сега че не е за това [dalavera]
  • http://www.nszf.bg/new/main.php
  • Ти като си ЗП, подавал ли си Декларация за произвеждани първични фуражи? Това е връзката,ама още ми е трудно да разбера кой попълва тая декларация...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта