Кога ще получим парите по De minimis

• L
    Кога най-после ще получим парите по De minimis ще каже ли някой?
  • Изглежда нямате работа и се занимавате само с писане,няма вътрешни и външни по това плащане!Всички отговарящи на условията си получиха парите и то в определения срок!
  • Защо не питаш в ДФЗ,областно ви поделение,каква е причината да не си одобрен? Трябва да ти отговорят.
  • V
    защото не си вътрешен разбра ли сега
  • Az nyamam zemya a samo jivotni. Zashto ne miplatiha?
  • На нас също ни преведоха парите.Фермата ни е 3 категория,отговаряме на всички изисквания,досието по тази програма е без наказания и глоби и за 35 крави ни преведоха 3800 лева две седмици преди 13.08 т. е.крайния срок.Съветвам колегите неполучили помощта да отидат в ОРА на ДФЗ,при есперт от сектор"Мерки и схеми за подпомагане".С УРН ще ви кажат защо нямате преведени пари.
  • бъдете по сериозни . ЗАЩО НЕ ОТКРАДНАХА МОИТЕ ПАРИ А ТВОИТЕ.
  • V
    HA KAKVI PARI KATO TE SA GI OTKRADNALI ZA TQH KAK DA VI GI DADAT NA VAS TIQ IDEOTI I NA TQH IM TRQBVAT POVE4E OT NA VAS ?
  • Защо не четете бе ,хора ??? В предния пост ти писах,ама .Ето отново отговора : Ако досега не си получила парите, не ги чакай!Всичко е преведено вече на одобрените.Вариантът е да не отговаряш нещо на условията, напр.през 4-те години за които искаха да си бил регистриран като ЗП(2007, 2008, 2009, 2010), ако и една година не си била регистрирана с животни-млечно направление, а само със земя, отпадаш. emoticon Какви допълнителни документи са ти поискали на 12.08.?
  • Аз също не съм ги получила и задавам въпроси по инстанции но за се окончатлен отговор нямам

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

218 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

295 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

145 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

706 0