Обзор на 2010 година.

• Z
    Колеги споделете как мина годината при вас?\r\nСреден добив зърно?\r\nЦени?\r\n\r\nПри мен горе/долу беше добра.Среден добив при пшеницата 450кг/дк.,продадена на 35 ст./кг.\r\nЦаревицата среден добив 700кг/дк.,продадена на 25ст/кг.\r\nОвесът слаба работа \r\n\r\nЕ как е при вас?\r\nЩе се живее или от зърнопроизводство или не? \r\n \r\nПоздрави
  • КОЛЕГИ обзора на 2010 е интересен и различен за всички ни.Някой земеделци изкараха много добри добиви а й продадоха на възможно най висока цена.Варна-Добрич-Силистра -който каже че не е доволен значи не е направил нещо както трябва ако изключим местата където падна градушка или колегите който имаха голяма кълняемост на пшеницата и не на време я прибраха.Иначе както казва БАЙ СИМО -- в земеделието 2-3 години си пишем двойка или тройка ,ама се случва някоя друга годинка да си напишем и 4-5. Да се надяваме само че ще вървим към по добро.
  • I
    Колеги гледам вицове си разправиате да кажа и аз ниакои.жито 250 сланчоглед 180 царевица500 това е среден добив при мен
  • яси като в тотото ще продължаваш да удряш 2 и 3 в земеделието и чат пат по някоя 4
  • ако не беше паднала градушката, ,а сега ,ама не губя надежда за следващия тираж
  • ВИЦОВЕ
  • А дано
  • S
    Колега,годината беше добра дори може да се каже много добра по отношение на добив и цени.При мен картинката е среден добив на пшеница 560кг.- продадена на 360лв-тон,слънчоглед среден добив 290кг и царевица 1080 кг.- все още на склад .От зърнопройзводство ще се живее защото който се е захванал с годините е влагал много средства .Варианта да се откажеш не е удачен при положение че си накупил техника,и си инвестирал в складови бази .Да се надяваме че с годините ще развиваме по модерно земеделие

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Слънчоглед реколда 2020

olio: Вече удари, а и нагореееее. Кога ще бъде пика не се знае. Борсите се надскачат, а търговци...

725 2

Изсъхване на слънчоглед

Крум Тенев: https://www.youtube.com/watch?v=B4LAJDx6TSI

273 2

Цена на слънчогледа 2019, добиви ?

georgievis: добиви около 300кг цени Силистра 550лв.

5491 14

Слънчоглед 2019 цени и добиви

Тодор Тодоров: Какво става колеги? Ще прадаваме ли, и на каква цена? Всички ли чакат повишаване н цената?...

1596 2

Цена на слънчогледовото олио

: рафинирано наливно слънчогледово олио 1380 + ДДС лв./т. тел. 0888321760

1341 4