Цена на торове

• M
    Колеги, нека да обменим инфо за цени на торовете и фирми,които ги предлагат.Темата е вече актуална в момента.Всички търговски фирми се възползват от покачването на селскостопанската продукция и вдигат и те цените.При това положение,какъв е смисъла от покачването на продукцията ни.\r\nКакто се казва \\\"танту за кукуригник\\\".
  • G
    Само да споделя, че колегата Иванов е коректен и сериозен партьор направихме една МНОГО изгодна сделка тази година с него, ама на мен ми е малко далече
  • Здравейте драги земевладелци. Аз съм директор продажби във фирма "Агроескпертс" ООД и бих желал да съм полезен на всеки един от вас. При всяко обаждане , бих Ви споделил заводската цена на продуктите произведени в Агрополихим гр.Девня. Никога не бихме си позволили да Ви продадем над-заводските цени на продуктите. При реален интерес във връзка със закупуването Ви на земеделски торове , моля свържете се директно с мен на тел. 0887-077-772 или чрез нашият web site http://agroexperts.bg/

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

P

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

574 0
К

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

478 5
I

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1243 0
I

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1735 2