Застъпени площи 2010г.

• N
    Колеги имам проблем със очертаните площи по ИСАК ,обещаха ни че няма да има застъпвания а пак се явяват такива хем чертах със данни от GPS.При вас как е?Дали ще ми изтрият темата пак .
  • трябвадасенаправинещото
  • Не делиш припокритата площ на цялата заявена ! Първо вадиш припокритата, и тогава го далиш на остатъка /т.е. на това, което не се застъпво/.
  • Колеги,на вас искат ли ви удостоверения за наследници към договорите за наем ?н
  • съгласън съм да плащам двойни данъци,ако престанете да ни прецаквате по такъв курвенски начин,
  • Ако трябва и до там ще ходим.То ако чакаме Вие да се натуткате по - добре е наистина от там да си търсим справките.Тук трябва да измине поне 1 година , че да ни разрешите проблемите.
  • И там ще е същата работа ,ама за справки и др. ще се налага да ходите до Брюксел .Няма лошо ! [:dance:]
  • а аз си мисля колко ще е хубаво без дфз ра,и всички чантаджии лапачи...направо до Брюксел да си подаваме заявленията.Нашите разбирачи да копат в нивите
  • "А когато ги нямаше тези "субсидии" какво правехте?" - Мислехме си какво ли са правели едно време без електричество,телефони,телевизори,;перални, трактори, комбайни и косачки и си мечтаехме да се върне първобитния родово-общинен строй без тези екстри.
  • Кадастъра можа да го има без да се виждат очертаните вече от други парцели. Някой знае ли дали в напредналите европейски държави подлагат земеделците на такова като нашето мъчение да очертават на сляпо по сателитна снимка от 2006 г.? Естествено,че без да искаш все ще очертаеш нещо чуждо. Подкрепям идеята за съда в Страсбург.
  • глобата е х 3
  • Да добавя - не пишеш до "Евро Съюза",а до Европейската комисия (ЕК). Представителство на Европейската комисия в България Ул. Московска 9 European Commission DG Agriculture and Rural Development 130, Rue de la Loi B – 1049 Brussels Belgium
  • Теодоре,като "сътвориш" писмото до ЕК,дай го на някоя учителка по литература да го прегледа и отстрани правописните и пунктуационни грешки ,че да не се излагаш,пък и нас покрай теб. И ако още не си разбрал - от както вече сме в ЕС,можеш да пишеш и на български до ЕК,той е 27-ият официален език в ЕС.
  • Аз имам намерение да пиша писмо до Евро Съюза за тези застъпвания.Обеден съм,че и представа си нямат как ни рекетирет законно в БГ.Само ,че незнам как да им пиша и къде та да стигне до тях.Някой ако има представа нека каже пък аз ще се оправям за на пред с Английския.
  • Защото депутат от ГЕРБ си е назначил любовницата за шефка на Общинска служба "Земеделие и гори "Айтос,затова така се получава.... [:slap:] А колко е проста----само премигва и казваами не знам...
  • N
    Когато ги нямаше субсидиите пак работихме в същия бранш.Започнал съм от 1995г.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

219 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

296 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

145 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

706 0