Споделете начини за отглеждане на кози

• E
    zdraveite.mnogo se izvinqvam,no nali vse pak tova e forum za mneniq,pomo6t i informaciq.za6to nikoi neiska da otgovori na moite vuprosi.6te gi zadam pak,tui kato 4eta razli4ni ne6ta tursq nasoka i obesnenie.kakvi sa na4inite za gledane na kozi i kakvo zna4i 4e na qsla ne e dobre.?kak po drug na4in da se gledat.blagodarq nadqvamse vse nqkoi da mi otgovori
  • K
    zdraveite.mnogo se izvinqvam,no nali vse pak tova e forum za mneniq,pomo6t i informaciq.za6to nikoi neiska da otgovori na moite vuprosi.6te gi zadam pak,tui kato 4eta razli4ni ne6ta tursq nasoka i obesnenie.kakvi sa na4inite za gledane na kozi i kakvo zna4i 4e na qsla ne e dobre.?kak po drug na4in da se gledat.blagodarq nadqvamse vse nqkoi da mi otgovori Аз моите ги гледам на ясли, естествено цял ден са на паша. Яслите не трябва да имат опасни отвори, в които могат да си заклещят главите, особено по-малките ярета обичат да си навират главата навсякъде.....
  • A
    Пиши на български.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

239 0

Колко мляко дава една коза като ббм

Nikolay: Миро , аз също обмислям този вариант , но съм в процес на развъждане на животните и засега...

599 1

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

706 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

285 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

1005 2