Цена на козето мляко

• S
    ot dnes 16.09 .2010 kozeto mlqko pri nas e 0.65 lv nai posle re6ixa da ni zabelejat i nas
  • W
    а иначе и на мене ще ми е интересно да видя ЧЕРНО НА БЯЛО как са категоризирани животновъдните обекти в западна европа например!също и цените в обора в мандрата и в магазина!ако някой има нещо ЧЕРНО НА БЯЛО нека покаже!(снимки документи касови бележки)
  • W
    не може да сравнявааш цени на млякото (или месото)със цени в западна европа например или на борсата в...........!млякото и месото са нетрайни продукти който трябва да намират постоянен пазар и реализация!за някаква що-годе изравнена цена трябва да се грижат сдруженията и управниците като не позволяват на прекупвачи и преработватели да правят каквото си искат!
  • M
    Хубаво е да има сдружение,но като стадата кози са на разстояние десетки километри едно от друго и мандрите различни,как да стане.Радвайте се докато ви изкупуват млякото,че и без това не са много мандрите,които преработват само козе.Не е добре,но така е дошло!По-гадното е,че кризата се задълбочава и пазара се свива всеки ден.
  • K
    какви са цените на козето мляко в европейските държави,мандрите им на каква цена изкупуват...
  • B
    Аз не съм подписвал,а и не бързам!Но едно е сигурно,че ако бъдещата мандрата не си прати свой превоз,и не ми даде цена на рампа, мляко нЕма!Да не говорим за охранени прекупвачи!
  • S
    mnogo si prav
  • K
    трябва да има сдружение на млекопроизводителите на козе мляко и да се защитава твърда цена,така мандрите се подиграват...
  • S
    nqkoi podpisval li e dogovor s mandara za tazi godina
  • срам и резил
  • мандра матанд козе мляко 0.45-0,50
  • S
    to gi ima v va6iq raion sus sigornost nameri vruzka s madjarovi
  • bravo, mnogo se radvam, ako i v na6ia raion sa takiva cenite i az zapo4vam.
  • napred i samo nagore!!!
  • S
    браво!дано да се пооправяят нещата занапред.
  • S
    BLAGODARQ TI

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта