търговия със зайци

• C
    интересувам се от развитието на бизнесът със зайци в българия.който може да помогне с информация къде се изкопува заешко месо в българия и дали е печелившо гледането на зайци
  • M
    prodavam zaici ako nqkoi ima vaprosi da pi6i na dobra cena.
  • K
    Isuf63-Ако споделиш с какво храниш докато са при зайките и с какво продължаваш след отделянето ще станат ясни много неща.Щото аз прехранен заек та бил и 1 месечен не съм виждал.Мойте имат постоянно 24 часа гранула в хранилките и сами си я дозират колко да изядат.Тя си стой в хранилките те си лежат и когато огладнеят стават и си хапват КОЛКОТО ТЕ СИ ИСКАТ.
  • E
    koliteravet sled odbivane doza kato za pileta
  • I
    Здравейте искам да попита някой може ли да ми направи някаква схема за малките заичета след като ги одбия,какво да им давам,кави лекарства,каква храна и колко даги храня за да не ги прехранвам.Немога да се справя с поддуването.
  • E
    zdr na kakva cena gi iskopuva6 koli4estvo kak stava samata sdelka otgatni malko
  • K
    Ако може да уточниш от кой Първомай си.Интересува ме с цел изкупуване цените на зайците ви на теб и други зайцевъди.Говорим както за едномесечни зайчета-цена за бройка както и 2.500-3.500 килограмови-цена за килограм живо тегло.Породата не ме интересува,важна е цената.
  • A
    Купувам зайци. 0899 899 772 или 0882 022 561 Плевен
  • B
    imam zaici za prodan ot 1 mesen do 4 meseca kaliforniiski i novozenlandci .ako nqkoi znae nqkade kadeto gi iskopuvat blizo do plovdiv da mi pi6e
  • D
    да кажете на каква цена ги изкупувате и къде
  • A
    За това, че има зайци в България мога да споря много. Има зайци август месец, защото тези зайци са без капка инвестиция , гледани под шапрона. А къде са зайците от декември до юни???? Когато се дават цените в Испания и където и да било, то бъдете коректни и проучете каква е и изкупната цена.
  • G
    Добре, тогава всички сме пас! Както с доста неща в БГ. Пък другите ОКОЛО НАС да печелят на воля. Това ми прилича като един дето ми обяснява - правехме в завода това,това и това ама го затвориха. И аз питам ЗАЩО - ами защото така решиха?!!!!!Е викам - нали има китайски, немски, европейски заводи - от тях ще купуваме......... Така и със зайците - имаме зайци, имаме фуражни дадености, имаме климат и природа за тая работа(не сме в Нигерия) обаче ще купуваме китайски, чешки и европейски зайци.....
  • I
    Последното не го разбрах. Щом в |испания цените са 11.30 лв/кг. колко очакваме да са в България? Толкова, колкото са и там, заек тежък към 2 кг. на цена 10.90 килото, а не заека. Написъл съм килограмите, защото има втини зайци под 1 кг. парчето. Ако на тези изкупни цени имаше стетка за някой търговец на едро, щеше да е навалица от търговци, а такава няма. Дъвчем го това сигурно от 2 години. Никой не хпожела да си даде малко зор да си оправи ДДС-то, за да се спестят поне 50-60ст. на кг, защото според него трябва да дойде търговецът с парите и да почне да ги раздава. Само дето торбите с пари изчезнаха последните 2 години и никой няма да даде напред 60-70 хил. лв. за живи зайци и още 10-12 хил. да ги коли, опакова, обикаля веригите, поема всички рискове за да сложи накрая в джоба 3-4 хил. лв. и то ако е продал всичко, защото при платени данъци, покупна цена 3.90 живо и продажна цена 10.50 лв. това ще остане от 15-18 тона живи зайци. Затова всеки да си гледа по 30-40 мойки и да ги продава на черно, за големи ферми и легални продажби на тези цени не става. Като мине кризата и ако пазара поеме цени от 13-14 лв. за кг. може и да стане, но сега няма как.
  • G
    Истината е че цената на охладено заешко (около 1.250кг в тарелка) в Испания е 5.89 евро/кг, някъде от април тази година(ще сканирам етикета от тарелката и ще го кача, защото го бях запазил някъде). Така или иначе на всички е ясно, че правиш обикновена дедукция(както казват математиците) и се опитваш да представиш някаква пълна връзка между цените тук и в Европа. Не знам защо го правиш и не знам защо си мислиш, че хората са балъци?! Както и да е това което си написал не отговаря на истината. С тази цена, впрочем, отговарям и на друг автор, който може сам да си отговори какви зайци от "Франция през белгийска фирма идват в ХИТ на цена 10 лв за два кг или 2.5евро/кг)".Иначе аз съм чувал и за зайци в Метро от чешка фирма и тн.....обаче -нали не си представяте, че фирма която продава в Испания и Европа на подобни цени ще продава в БГ на над два пъти по-ниска цена от любов към българите. Та така - пък като искаш продължавай в същия дух.
  • A
    Най- вероятно не е било байкокс ако го копувате разфасован.
  • V
    ПОМОЩ ! Някой знае ли защо след като пиха 2 дни байкокс-профилактично , зайците ми започнаха да измират ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

180 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

356 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

930 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1597 2