храна за крави - ВАФЛИ

• B
    здравеите колеги наскоро 4ух за хранене на крави с вафли какво 6те кажете за този фораж на мен ми се вижда малко страно кажете мнение и ако има някои наистина които е давал може сподели
  • Колеги мислете! КАк може дори да си помислите да давате захарни храни на кравите ?? както казва колежката по-горе, това съсипва кравите ! Ако искате да си правите експерименти, давайте им вафли, ама според вас, някъде в Европа да има фермери, които да дават вафли на кравите си...? [angry]
  • E pa kolega --vafli+boza e =na sladkarnicaaaa
  • A
    Здравейте, вчера се опитах да разбера на какво се дължи високото съдържание на вит. Е в бозата и не можах. Намерих разни рецепти...
  • Вземете и прочетете Учебника по хранене на животни!Това е цяла наука!Не слушайте глупости!Кога бълг.фермер ще започне да мисли като бизнесмен ?
  • За вафли не знам. Но съм чувал, че дават на кравите боза за увеличаване на млякото. Бозата съдържала много витамин Е .
  • M
    kak ще храниш крави с вафли който ти го е казал те е взел за подиграфка тва ще ги сасипе веднага сладко не се дава на нито едно животно вреди на о4ите и на 4ерния дроб . Успех от мен . НЕ ИМ ДАЖАЙ АКО ИСКАШ ДА ГИ ИМАШ .
  • A
    Здравейте, кравите не са прасета за угояване. Сладкото уврежда черния дроб на животното. В Софийско част от фермерите така изхранват животните си, но ги скапват бързо. Поздрави и успех
  • ако имаш доставчик, сигурно ще са с изтекъл срок тези вафли??... или говориш за по 10-ина вафли на ден? по 10 ст. На мен ми се струва щурутия това. Някой може да е хранил с вафли, ако съседа му е захарен комбинат. За самото здраве на кравите не е добре да ги храниш със сладко. Рафинираната захар, намалява млеконадоя, ако я спреш след това

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

79 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

208 0

Фолио и мрежа за балиране

dipl.eng.Yordanka Nacheva: Здравейте г-жо Петрова Ние ПОЛИФОЛ ЕООД предлагаме мрежа и фолио за балиране Продуктите...

58 1

Проблем със влизането на скоростите на ЮМЗ 6-Л

Тодор: Най вероятно съединителя да не ти отделя добре

86 1

Българско сиво говедо

Kris1973: Ако някой може да помогне Благодаря.

189 1