Амониева селитра- цена

• F
    Колеги искам да попитам каква е актуалната цена на селитрата?
  • V
    Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производство на органична тор насипно за листно подхранване и гранула за основно торене.тел. 0884799337 ПРЕДИМСТВА НА ПРОДУКТА - минералните торове,както и композитните се усвояват от растенията с 30-40 процента т.е. при съдържание на полезни елементи(N , Ph, Ka) 20 % ше се усвоят не повече от 7-8%,а в съшото време предлагания от нас продукт се усвоява от растенията 100 %.Действието на минералните торове е краткосрочно,действието на нашия продукт е дългосрочно.При използването на минерални торове се образуват химични съединия , които са вредни,а понякога и опасни за здравето на човека.При нашия тор няма този проблем
  • V
    300lv granula za osnovno torene i 250 lv za listno www.ecoreltd.com iskashli visok dobiv dokazano ot hiliadoletie
  • ...наторявай пшеница с биохумус през 3 год. и на втората ще изкараш 50 кг/дка а на третата я изкараш нещо я не...
  • Като чета за какви цени пише тук, направо ми настръхва перуката. Идва ми на ум това, което ми направи като сметка преди седмица един познат: 1 куб.м. биохумус струва 300 лева, стига за 3 дка. Т.е. по 100 лева на дка. Може да се тори през 3 години. Значи трябва да разделим на 3. Излиза 33,33 лева на дка средногодишно. Вкарва в почвата всички необходими хранителни вещества, а не само NPK и не вкарва плевели като оборските торове. На мен ми изглежда добре при тези цени на азотни торове.
  • ТЮТЮНОПРОИЗВОДИТЕЛ
  • V
    Чакай!
  • N
    Госпожо, бихте ли написали цени с доставка и без доставка.
  • Здравейте, По повод торовете, бих желала да представя моята фирма. ЕТ „МАРГАРИТА ГЕОРГИЕВА – МАРГАРИТА” , www.margarita.run-bg.com развива дейност в областта на вноса, търговията и дистрибуцията на азотни торове за почвено приложение. Основните видове торове с които търгува са както следва: - КАРБАМИД /УРЕЯ – мин. 46,0 % Азот/, внос от Румъния; - АМОНИЕВ НИТРАТ – мин.31,0 % ; 33,5 % ; 34,0 % Азот; - КОМБИНИРАНИ ТОРОВЕ NPK (Азот, Фосфор, Калии) в различни процентни съотношения; - Др. азотни торове; Опаковките са в 50 и 500 кг. чували, според изискванията на клиента. Торовете, които фирмата предлага на своите клиенти са вносни и произведени на родния пазар. Целта на фирмата е да предложи на своите клиенти оптимални условия за доставка на азотни торове, съчетани с отлично качество и спрямо изискванията на клиентите относно срокове на доставка, опаковка, произход и др. Фирмата работи и в насока разширяване на продуктовата листа в зависимост потребностите на клиентите. За улеснение на клиентите фирмата доставя стоката директно до техните складовете с автомобили, пригодени за товарене/разтоварване на стоката. Клиенти на нашата фирма са земеделски производители, земеделски кооперации, арендатори, търговци на зърно и др. В случай, че се интересувате от наша оферта за доставка на торове, моля свържете се с нас по начин удобен за Вас както следва: ЕТ „МАРГАРИТА ГЕОРГИЕВА – МАРГАРИТА” Бул.”България” № 49, гр. София Тел./Факс: 02 / 859 35 19 Моб: 0896 / 812 333 E-mail: [email protected] [email protected] Web: www.margarita.run-bg.com Ваше запитване, съдържащо следната информация: 1. Вид тор; 2. Количество; 3. Опаковка; 4. Крайна дестинация; 5. Срок на доставка; 6. Предпочитание за произхода на стоката; В момента е много по изгодно да си закупите Урея - 46,0 % Азот, отколкото Амониева селитра.
  • kolegi za romanskata tor moga da vi kaja 4e e vzemah na 413 lb s prevoza predi mesec
  • колеги ако вземате Румнска тор прво идете и виште какво ще копувате.Имат ниаколко завода имат хубава тор но имат и боклуци.АЗ миналата година си вземах карбамид и като отворих чувалите втре биаха буци намитани от поточната линиа не може да мине прес торилката по никакав начин наложи се да го сеиа целиа а буците да ги мелиам на фуражомелка.Обедил сам се че по качествен от Блгарскиа тор ниама
  • Бихте ли ми казали от къде може да се закупи от Румънската селитра???А качеството й какво е?
  • Здравейте!Искам да ви попитам за цена на чувал по 50 кг?Тази цена на която сте купили амониевата селитра с включено ДДС ли е?
  • Amonievata prez proletta v Lom be6e-600lv/t, a edni kolegi vkaraxa ot Rumaniq na 420lv/t--Amonieva selitra--e kajete mi kakva e taq upraviq v taq obarkana darjava--razbirase ,4e i az 6esi kupa taq godina ot Rumanskata... [:tractor:]
  • Аз купих в понеделник(4.10.2010) 465+ддс два чувала по 500кг.Един тон САС на Девня.
  • F
    Колеги по вестниците има цени от 485+ без превоз, което означава, че торта вече е 600лв тон с ДДС [:slap:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

228 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

979 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2