питане относно необработвана земя?

• D
    Интересувам се примерно сега ако се вземат 100 декара дето не са обработвани ... Как да ги обработа та да може да стане нещо... То сега няма да се сее чак на пролет слънчоглед примерно ... \r\nНо сега трябва дълбока оран и тор , напролет оран , тор сеитба и пръскане против бурени ? така ли е ?\r\nНайстина много ми е спешно ... Мерси предварително...
  • Документи за субсидии догодина май месец.
  • E NEZNAM AZ RABOTQ NA PROCEPA FRANKO BACALES SAFA4E PROTOKOLE I NE SSEE INTERESUWAM OT REGISTRACII [dalavera]
  • D
    Изобщо не става въпрос за събсиидиите ... найстина и те ще са ми от помощ... Ми сега няма да сея , заради това си мисля за слънчоглед ... Другата есен мисля да е жито ... А добре имам фирма и сега трябва да се регистрирам като земеделски пройзводител нали ? и кога трябва да си подам документи за субсидиите ... ?
  • ILI MAI 4AKA6Y ZA SUBSIDII ZA NEOBRABOTWAEMI PLO6TI
  • Сега само ги изори. На пролет може да внесеш малко азот преди последното култивиране или заедно със сеитбата. Щом си решил да сееш слънчоглед най-добре сей сорт по клиърфилд технология, за да се пребориш по-лесно с плевелите. При такава необработвана земя задачата ти е да се справиш с плевелите, торенето не е такъв проблем, защото тя е отпочинала като е стояла необработвана.
  • SEGA SAMO ORE6 DYLBOKO NAPROLET KULTIWIRA6 2 PYTI NAKRYST I SEE6 A ZA PRYSKANE SEMENA I TOROWE SI NAMERI NQKOI AGRONOM TUKA NE WQRWAM DA IMA KOI ZNAE KAKWI KA4ESTWENI SYWETI

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Слънчоглед реколда 2020

olio: Вече удари, а и нагореееее. Кога ще бъде пика не се знае. Борсите се надскачат, а търговци...

725 2

Изсъхване на слънчоглед

Крум Тенев: https://www.youtube.com/watch?v=B4LAJDx6TSI

273 2

Цена на слънчогледа 2019, добиви ?

georgievis: добиви около 300кг цени Силистра 550лв.

5491 14

Слънчоглед 2019 цени и добиви

Тодор Тодоров: Какво става колеги? Ще прадаваме ли, и на каква цена? Всички ли чакат повишаване н цената?...

1596 2

Цена на слънчогледовото олио

: рафинирано наливно слънчогледово олио 1380 + ДДС лв./т. тел. 0888321760

1342 4