машинно доене при овцете

• C
    Здравейте колеги,интересуваме някой от вас използвал ли е агрегат за машинно доене при овцете и какви са му наблюденията от процеса.Благодаря предварително
  • D
    Изпращам ви една снимка,по темата
  • Az kogato vzeh krava si vzeh i agregat vtora raka za 500 lv i kato mu vzeh i marku4i i tam drugite teshta 650 lv mi izleze mnogo sme dovolni ot nego sega shte si tarsim ot nqkade i marku4i i t.n za kozi i ovce zashtoto 1 krava moga da q doq na raka ama 20-30 kozi shte e po trudno e no ne e i ne vazmojno ne se 4udi da si vzemesh no za 4 kozi ne si zashlujava az gi doq moite 4 za 15 min i to tutavata osobeno sutrin kogato mi se spi
  • stava razbirase samo da smeni6 doilkite
  • извинете че се намесвам вав темата, но сигорни ли сте запознати с машинното доене на животните? Овцете се доят сас 120 импулса на пулсатора при 38 Кр вакуум, а козите с 90 импулса при 42Кр вакуум.И за да имате качествено доене на каквото и да е млекодаино животно е необходимо да имате постоянен вакум, добар пилсатор, и наи важното доилният чорап които контактува с млечната жлеза да е качествен.И защо тарсите под вола теле когато за вас е важно да се улесните на колкото се може по ниска цена, особено сега когато млякото нама цена
  • mlqkoto nqma cena [:slap:] a vie mashini [:slap:]
  • dinko e pedal
  • kotev
  • M
    Колеги, чудно ми е неможе ли в темите да се пиша сама по тях ами се плюем постоянно, вярно сме големи тъпанари да Ви кажа.
  • пак ли анонимници тава за весо по горе не е писано от виктор весо много се извинявам ако съм те обидил
  • зощото той е супергей и супертравестит според един друг колега с една дума две в едно евала на колегата ОПСС
  • F
    Викторе, защо се заяждаш с колегата нужно ли е отново да започват караници и псувни?
  • арониев
  • весо чавдаров много си смешен с твойте коментари напрово ме е срам да се нарека фермер
  • интересува ме/гледам че си запознат/каква вакум помпа или агрегат ще ми върши работа имам преведени тръби за вакум с кранчета,мевду всеки две крави /общо са 20бр./ и доя скопресор от ифа но не ми стига вакума за повече от един гиум,...и някаква орентировачна цена ако може

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Денимис

Здр.май тази година Денимис за животновъдите няма да има забравихани.Някой да е чул нещо

57 0

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

260 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

301 0

Овце без мляко

милен: овцете ти имат хипогликемия преди раждането.Увеличи концентрирания фураж 10 дни преди ражд...

396 1