Case MX 190 информациа

• B
    здравеите колеги искам да ви чуя мнението за тракторите на CASE MX190 или друготе 120 135 150 170 \r\nдаите малко информация за тези модели навил сма се да копувам от серията МХ 190 кажете ни дали си заслужава парите дават ли дефекти \r\n\r\nМЕрси предварително [:tractor:]
  • imam said za traktori i kombaini vnos ot anglia monogo dobre podarjani www.contact-traderbg.com za kontakti samo na imela; [email protected]
  • Господа,избора на трактор е сложно нещо,зависи за какво ще го използвате,аз като вносител препоръчвам да се консултирате относно земята която работите.казвам се Боби,фирма Никея трейд, Ямбол,ние вкарваме най много Джон Диър,Кейс,Ню Холанд клиентите ни сами ни показаха кои са най добрите и търсени трактори втора употреба.Кеис са едни от тях,сервиза Римекс е друго нещо!!!Впредвид спрените програми,моля наблегнете на машините втора употреба от Англия кадето съотношението качество-цена е най добро.Моля посетете нашия сайт www.nikeatractors.com най добри цени на техника втора употрба внос от Англия,най добри цени! 0895772745
  • B
    добре ше мом4ета кво се карате аиде кажете коя марка е наи добрата за Балгарсите по4вии трактори и коя марка бихте препорачали от ва6те ли4ни наблиоденич ама н е каквото сте 4ували и за6то бихте ч взели нея Мерси предварително [:tractor:]
  • що не си ебеше маиката боклук мръсен това си е моито мнение Може да е всичко скъпо но наи много издържа и 50 годишна е жена ти некъдрник
  • до бухалка,моля влез на wwwtractor.bg влез и виж че продаваме 8420 джон диър за 98000 а мегатрон искат за същия за 80000 евро!!!нашите цени са най ниски!
  • K
    защо кейс бе колега а не примерно масей фергюсън
  • абе зелена кухо тикво взел си един 50 годишен таралясник и вече разбираш от трактори ти знаеш ли че общото между твоя кютюк и новите фендове е само названието и нищо друго новите фендове са бъкани с електроника колкото космическа совалка и ако си направиш труда да провериш цените на резервните чаркове ще си прехапеш езика
  • F
    слушаи ся ко щи кажа от Фендт по добър трактор няма и сервиза на Златекс аз съм доволен лично Римекс да не са по добри от Златекс Кеис-са боза
  • D
    БУХАЛКА това си самата истина
  • боби вместо да се мъчиш да си правиш безплатна реклама те съветвам да сложите по нормални цени на предлаганата техника от вас и тогава ние фермерите ще те рекламираме ,щом съм влязъл в този сайт значи влизам и в западни а там цените на техниката са направо за сиромаси бай ганьо преосмисли си пазарната стратегия щото балъците езмреха и всеки предпочита сам да си вкара отвън машина [:tractor:]
  • www.nikeatractors.com pulna informacija otnosno Case,New Holland,John Deere,Renault,Fendt,Claas i drugi.
  • колега ще ти кажа само 1 . Фендт са много добра марка, особенно в Германия, но когато става въпроса да работиш да изкарваш пари, да гониш срокове, сервиза е от изключително значение, а Фендт в България нямат добър сервиз. За мен много по-важно при избора на трактор е това, бърз ли е сервиза, квалифицирани ли са кадрите и на какво разстояние е от моето стопанство. Ще ме извиняваш, ама и на Римекс и на Вантотрейд сервизите са по-добри от тези на Златекс
  • F
    я си глеите работааа аз казвам какво да си вземе ако иска да си купи Холанд да си взима то тоя Кеис е Холанд все едно а това означава едно електроника електроника и пак електроника
  • N
    Плуга ми е Лемкен 4+1 обръщателен по 45е ,дисковата я взех 6м. на Нова Загора-Перла,култиватора е навесен турски 7м. виж ги в моите сднимки.За аварии не че нямам все пак за 7 год. машина става въпрос,втора употреба го взех преди 3 год.Аварии по електрониката ,датчици предимно моя е пълен ел.
  • B
    мерси за вниманието ники само да те питам какви впе4атленич има6 от твоч трактор с колко тела дарпа и с ква дискова брана дискува6 колко метра и имал ли си некви дефекти с него ти си го взел сигорно нов ама да питам мерси предварително ако нчкои има нчкви наблоденич да сподели апак ако има такав за продан нека пи6е [:tractor:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

30 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

206 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

96 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

277 0