Цена на Ечемик ?

• E
    Колеги знам ,че всички следите пшеницата ,а знаете ли цената на ечемика в момента ?
  • D
    В момента жъна. Имам оферти за 355 лв/т За пивоварен ечемик ли става дума?
  • O
    В района на В. Търново цените са около 320 до 340 на тон за пивоварен ечемик. Почти всяка година продажбата на жътва е печеливша. Месец след жътва търсенето спира и се появява търсене месец, два преди нова година, но цените не са много по-високи и съхранението е изяло разликата. Според мен сегашната цена е повече от добра. В крайна сметка и другите покрай нас трябва да живеят.
  • F
    Колеги, найстина е факт, че добивите се движат м/у 300/350кг/дка...и цената е около 340-350лв/тон, чудя се дали няма да стане като миналата година в началото висока цена в последствие се срина...дали да пазим или да продаваме още по жътва. Ако има хора с информация и мнения да споделят
  • G
    Добивите са слаби цената грозна 340+предлагал някакъв.
  • D
    В момента жъна. Имам оферти за 355 лв/т
  • G
    Гледам има обява на 330+ в борсата има ли по-високи цение? Аз за продажба няма да имам но все пак
  • M
    Не бях прочел датата и насмалко да изпадна в от цената.
  • Цената ни за днес е 230+, за какво количество става въпрос и в кой регион,по принцип изкупуваме зърно в Североизточна България?
  • F
    чух за около 250+, но тази цена няма да се задържи дълго според мен защото идва царевицата. Успех
  • N
    Кажете цена на ечемика в момента.
  • аз вчера я продадох на 225+,чаках доста и това ме прецака

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

228 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

980 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1606 2