Пшеница на ишлеме-брашно

• N
    Моля колеги които имат опит да ми кажат от 1кг. пшеница колко трици излизат,по колко се продават триците в момента и колко струва ишлемето.Благодаря предварително .
  • P
    Ники, приятелски съвет не се впускай в начинания които не са ти ясни, ако имаш готов пазар в смисъл, че можеш да го продадеш веднага на някоя фурна или хлебозавод да, но иначе си е само ходене по мъките..не мисли че от брашно много се печели, дръж си зърното и се услушвай.Много по голяма ликвидност има при зърното отколкото при брашното. Иначе всяка мелница има различна диаграма за мелене на ишлеме, но долу горе условията които са написани по горе са приемливи. Успех
  • M
    Ники,осигури му пазар на брашното,защото започва едно изнудване...не ти е работа.Преди няколко години имах подобно приключение и когато му теглихме калема разликата беше смущаваща.Дано в сегашната ситуация на пазара имаш успех!
  • N
    Аааа верно бе Жоре ти имаш транспорт ,ок ще го имам в предвид .
  • G
    Ей Ники ако решиш да го караш на някъде мога да помогна с транспорта - гарантирано най-ниски цени
  • N
    Пиши ми на лични съобщения в профила ми.
  • ako re6i6 pi6i tuk 6te ti dam tel nomer za vrazka
  • N
    150-200т.А ти къде работиш?
  • za kolko tona stava dyma
  • do men ostavat 70 ako re6i6 az 6te ti go poema
  • N
    Аз мисля в Мел Инвест Сливен да го вкарам на 70км. ми е.
  • dale4 transporta ubiva
  • N
    Ямболско
  • ot koi raion si
  • N
    Чудя се дали да не си извъртя пшеницата на ишлеме.Има пазар за брашното.
  • nqma lo6o davai tam

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

НЕКАЧЕСТВЕНИ СЕМЕНА !!!!

Здравейте !!! За да няма и други имамени !!!! НЕ КУПУВАЙТЕ СЕМЕНА от ИНСИТУТА В г...

144 0

Колко струва наем на комбайн

Miro: Услуга за жатва 15, 20 лева за 1 декар

217 1

Стари сортове пшеница

Sledvashtiat: Защо не питаш няко от земеделските институти?

550 3

Торене на пшеница

Мартин: Натори сега с 25 Амониев нитрат. Напръскай с аминокиселини,на високата доза, като почне ве...

6143 2