Продажба за гюмове за доене на крави

• S
    някой да продава гюмове за доене на крави?
  • M
    Колега,качи една снимка да видим за къкво става въпрос.Има прозрачни има от неръждавейка-нямам представа какви са.
  • zdraveite,imam 2 guma za prodavne,sega iskat da mi gi kupqt a ne znam po kolko pari varvqt,nqkoi moje li da me orientira kakvi pari da iskam za tqh,gumovete sa po 20 litra,blagodarq predvaritelno!
  • M
    Последно гюмове купихме директно от Аграта в Пловдив.Има голямо предлагане на всякъкви размер и видове.Аз имам закупен доилен агрегат от Клокотница и съм доволен,но е малко тежък.Турските с които разполагаме също работят добре.
  • 0898908697 това е тел на тодор славчев
  • dai telefon
  • село клокотница хасковско тодор славчев
  • az
  • S
    ok мерси ще попитам
  • M
    zashto ne pitash v nqkoe TKZS koeto e faliralo tam moje bi shte namerish za po 30 lv gum s kapak moq go namerih tai v le4ebnicata kam TKZS-to

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

78 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

204 0

Фолио и мрежа за балиране

dipl.eng.Yordanka Nacheva: Здравейте г-жо Петрова Ние ПОЛИФОЛ ЕООД предлагаме мрежа и фолио за балиране Продуктите...

58 1

Проблем със влизането на скоростите на ЮМЗ 6-Л

Тодор: Най вероятно съединителя да не ти отделя добре

83 1

Българско сиво говедо

Kris1973: Ако някой може да помогне Благодаря.

187 1