колеги какви цени очаквате за слънчоглед нова реколта

• P
    колеги как е слънчогледа ви какви цени очаквате за него
  • Пишат си глупстите земеделците...гладни кокошки просо сънуват! Колкото пшеницата стана 450,толкова и слънчогледа ще стане 580! [:slap:]
  • F
    Това за кой регион е 580+? Чак такава цена не бях чувал
  • 580+
  • Цена 400лв. на зелено, доколкото разбрах.
  • Жътвата на царевицата е почнала...цена 300+ . Днес видях камиони да стоварват и казаха,че жънели в Свищовско и товарели от нивата!
  • Така..на зелено се правят договори на 400+,цената ще стартира на 450-480+.Тези дето ми пишат глупости за 500 и нагоре...имат много поздрави от арменския поп! И тая година ще бъде година на търговците...Павлов...ще се разминеш с трактора [:tractor:]
  • Мисля, че е раничко още да предвидим какво ще е движението при слънчогледа. Със сигурност и според мен ще стартира на над 500лв. без ДДС, но какво точно ще се случи ще стане ясно след 01,09. Успех!
  • като му дойде времето бре колега ,бъди спокоен във всички случаи ще си на печалба бъди сигурен ,тази година много колеги се хвърлиха на рапица за сметка на слънчото
  • като му дойде времето бре колега ,бъди спокоен във всички случаи ще си на печалба бъди сигурен ,тази година много колеги се хвърлиха на рапица за сметка на слънчото
  • Айде да съживим и тази тема бе хора, кажете какви цени ви предлагат за слънчоглед, пък било то и на зелено.
  • някой има ли представа за цената на шарения слънчоглед?
  • M
    az sam 4ul za 550 SAS DDS,no garanciq 6e e pove4e--dai boje lev4e kef4e [podkup] [dalavera]
  • F
    Не съм запознат какви количества изкарва Украйна- минали години, но тази година няма да изнасят нищо за това и слънчогледа ще има цена ( в началото ). Доколкото разбрах се изкупува на зелено на цени от 480лв/тон. Споделете какви предложения имате, колеги. Успех на всички.
  • Колега,брокера ми е обещал нов трактор,ако цената до март стигне тези нива,аз също мисля че ще бъде по рано,но това са условията и ще чакам. [:tractor:]
  • S
    Подкрепям колегата Павлов за 800+ с една забележка- това няма да се случи март 2011 ,а октомври 2010.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

397 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

440 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1131 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1679 2