Problemi pri rapica s preparatyt Meteor

• G
    Molq daite mi syveti kakvo da pravq!
  • G
    Ne prosto tova mi e pyrviqt proekt i ne iskam da se provalqm. blagodarq ti za informaciqta
  • N
    Почвата ми е чернозем,рапицата е Ладога на LG,оран25см. два пъти дисковане валиране ,сеитба пак валиране,от ямболско съм.
  • N
    Казвам ти го като практик ако искаш съветвай се и със специалист -растителна защита .
  • G
    Koi sort rapica otglejdate. Kakyv e vida na po4vata i kakvi obrabotki prilagate? I v koi region se namirate?
  • N
    Аз пръскам вече 5 год. със Метеор и нямах проблем при рапицата от последействието на Метеора използван предната год. на пшеница.
  • G
    ami predkulturata e jito i predi6niqt proizvoditel e izpolzval herbicida Meteor koito do kolkoto razbrah e mnogo efektiven i evtin,no razbrah 4e ima pagubno deistvie vyrhu rapicata. ta kvi sa perspektivite. da zasajdam li rapica na tezi kletki ili da mislq za drugi kulturi? Blagodara predvaritelno!
  • N
    Кажи какъв е по точно проблема.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Заместител на линурон при кориандър

Иван: Колега намери ли препарат за кориандъра ?

218 1
1704 1

Фунгицид при слънчоглед

Cheha: И аз съм се замислил по този въпрос, но смятам да поизчакам с фунгицида защото съм пръскал...

320740 4

Браншеста мана по пшеницата

fendtpower: няма такава доза 2 гр на Дербито бъркаш дозата започва от 2.5 до 3.3

16790 14