Цена на кориандър 2010

• E
    Здравейте,\r\n\r\nКакви цени ви предлагат за кориандъра в Бургаския район?\r\n\r\nАз имам предложение за 72 стотинки...\r\n\r\nПоздрави,\r\nГеорги
  • имам 150литра ГЕЗАГАРД . преди 2год. се отказах от земеделието.Продавам го.
  • корекция .... тел е 0895 419865 --------------------- Здравейте , Някой ще даде ли цена за 20 тона цял кориандър с добро качество/цвят. тел. 0895 4198565 - Иван Тодоров ----------------------
  • Здравейте , Някой ще даде ли цена за 20 тона цял кориандър с добро качество/цвят. тел. 0895 4198565 - Иван Тодоров
  • Много несериозно, износител! Щом казваш, че купуваш значи имаш и цена на която купуваш, но щом не я споменаваш, значи не е за споменаване... Така ли се прави търговия?!
  • купувам заготвен кориандер в чували по 25 кг. телефон 0885 817 945
  • Ние получихме договори да изнесем тази година кориандър за нашите партньори в Америка на 970щатски долара за тон.Миналата година изнесохме за тях 2000 тон!Купуваме кориандър с добър цвят!0895772745 Nikea trade ltd Yambol
  • G
    Аз съм производител - имам само към 25-30т още не съм го заготвил моя. Ама като няма пазар явно няма и за къде да бързам
  • gORKO AKO ISKASH DA KUPUVASH KAJI PRODAVACH LI SI ILI KLIENT MOGA VEDNAGA DA TI DOKARAM I BEZ TVA SE NABUTAHME QKO S BUNKER NA 800 LEVA V NA4ALOTO .
  • G
    Еми като е некачествена ще я продадем на по-ниска цена явно, но пък когато ние решим. Shri Lanka като имаш 800т пускай ги на 500$ че да не вземе още да падне цената
  • Ники естествено че не изнасям само. Но изнасяме от 96 . Помисли дали има някакво движение на контейнери от един месец.
  • N
    Що си мислиш че само ти изнасяш или поне така ти се иска?
  • ABE AZ NEZNAM DALI SHTE DUHAM SUPATA .AMA VIE SHTE DUHATE KORIANDERA DOKATO NE ISAHNE OT GOLQMATA VLAGA. PICHOVE OT DRUGATA SEDMICA MISLIM DA SVALQME CENATA S KOLEGITE.MNOGO PADNA DOLARA PAK IMA 40000 TONA KORIANDER ZA ISKUPUVANI 4E NIE NE MOJEM DA GO IZNESEM DO KRAQ NA 2011. MALE KAK SHTE VIETE KATO KARPATSKI VULCI KATO SE ZASTAPQT 2 REKOLTI.POMNQ AZ CENA 300 LEVA VUTRESHEN PAZAR.VIE DOKATO 4AKATE 900-1000 LEVA UKRAINA NE SPI IZNASQ.NE ZABRAVQITE 4E ZABRANATA E ZA PSHENICA SAMO
  • духай супата
  • ОТ ПОНЕДЕЛНИК ИСКУПУВАМЕ ЗАГОТВЕН КОРИАНДЪР НА 800 ЛЕВА ТОН. ТЕЛЕФОН 052711361. ДОЛАРА ПАДА И ЦЕНАТА ПАДА А КАЧЕСТВОТО ВИ Е ЛОШО
  • Bobby na 1100+ i az stavam prodavach uredi i nashiq nqkoi da kupi 800 tona ima subrani

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

397 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

440 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1131 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1679 2