търговия със зайци

• C
    интересувам се от развитието на бизнесът със зайци в българия.който може да помогне с информация къде се изкопува заешко месо в българия и дали е печелившо гледането на зайци
  • S
    Може ли някой да ми препоръча кланица за зайци в Плевенско?
  • R
    Здравеи те,искам да попитам каде мога да продам заици на едро има ли пазар на ка цена могат да ми купят заек на кг
  • S
    Neznam za6to izrichate tolkova mn lo6i dumi sre6ty bai Stoqn Blqhov ot Devetaki.Predi mesec az otidoh s dvete si deca i si kupih dve zaiki i edin mujki.Vsi4ko koeto mi kaza bai Stoqn za zaicite izleze vqrno,daje choveka mi dade dobri suveti.Blagodarq ti ,bai Stoqne radvam se che te ima.
  • A
    Циката в България е вече изродена.Зайцевъди които заредиха Цика въобще не са доволни.А за зайците от Деветаки няма никаква гаранция.Купуват за клане а после ги продават за разплодни на двойна цена. Не съм чул някой да е доволен.moite sa vse o6e 4isti porodi И как хибрида ще е чиста порода? Въобще наясно ли си какво гледаш и що е то порода, съответно хибрид? Каква е разликата?
  • C
    imam zaici za prodan ot grad targovi6e cika cena po dogovarqne 0889045559
  • C
    имам проблем зайкинята се укучи но не им дава да сучатsigorno e fanala mastit ako e za parvi pat pusniq pak moje da se opravi ako ne noja az gi qm panirani takiva mnogo sa vkusni
  • C
    Циката в България е вече изродена.Зайцевъди които заредиха Цика въобще не са доволни.А за зайците от Деветаки няма никаква гаранция.Купуват за клане а после ги продават за разплодни на двойна цена. Не съм чул някой да е доволен.moite sa vse o6e 4isti porodi
  • C
    от къде да си закупя зайци порода цикааз продавам от търговище сме
  • C
    колега едва ли ще ти е новина, ако ти кажа че зайци изкупуват в село Деветаки Ловешко..? Ти от кой район си? За миналия месец чух цена около 1,80 лв.-2,00 лв./кг. Криза е няма как ... ето координати на шефа, който изкупува, най-добре се договаряй за цени, аз не знам дали тези които споменавам са достоверни , но това чух от колеги. Ето телефона, успех 06924/5462 0889630027за 2лв ще му ги дам да се снима с тях само
  • C
    А знаеш ли къде продават втора употреба?направи си ги сам най довре
  • H
    Здравеите фермери бг намирам се в момената в испаниа не работя но в българиа бащами се занимава със заици малък брои исках да ме посаветвате заслужава ли си бизнеса и ако е така да се прибирам благодаря ви предварително
  • L
  • K
    Ако си направиш труда да прочетеш само тази тема или поне последните 10 страници ще намериш доста отговори.А има още поне десетина теми само тука.Няма смисъл да се обяснява едно и също.С колко пари мислиш да стартираш ако не е тайна и имаш ли нещо като основа -примерно помещение,клетки,зайци,зърно собствено производство и други ПОДРОБНОСТИ.И не на последно място от кой край на България си.Това е от доста голямо значение.Иначе колко мога ще те ориентирам.
  • F
    zdaveite,mislia ot drugata godina da prodavam zaici no neznam kade,ako moje niakoi da mi kaje kade i na kakvi ceni moga da prodavam molia da mi pishe na,,[email protected],,molia kajete mi za niakoia klanica ili niakoi prekupva4.molia pishete mi.
  • K
    miro_12-Как да се свържа с теб като не ти се отваря профила.Дано след час-два стане.....................Не става.Намери начин да се свържеш с мен.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

147 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

339 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

914 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1588 2