лавандула вместо тютюн

• Y
    искам да се ориентирам към някаква култура с доходи близки на тютюна.търся информация за лавандулата или подобни етерично маслени култури,моля споделете вашето мнение
  • здр какво пото4но те интересува лавандулата се е на есен или на пролет окоренена която цена е между 0.8 до 13ст вав 1дек влизат 2200 броики ако те интересува аз ште имам на есен сега можеш да подготвиш по4вата ако те интересува оште нешто това мие тел.0898505139 пламен

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Култивирани билки

Влад: Какви билки? Пазара трябва да е подсигурен за какъвто и вид производство да говорим.

141 1

Цени на етерични масла 2020г.

Даниел Георгиев: Бихте ли ми казали евентуални цени за : Лавандулово масло , масло от безсмъртниче, римска...

792 2

Коноп

Една: Къде се намира земята?

452 2

Първа година на Лавандула

1: През първата година нашата лавандула я подрязвахме 3-4 пъти още във фаза бутонизация. Спор...

1387 4

Цена лавандулово масло 2019

масло 2019: Търсенето на масло не е намаляло. Напротив- истерията е още по голяма. Цена от 150 лв/кг е...

34350 34