държавна помощ за стопанствата

• S
    в петък е публикувано в сайта на разплащателната агенция,че отпускат помощ на стопанствата според бройката животни.някой има ли понятие дали това ще бъде помощта по де минимис или е нещо допълнително
  • От РА тук ми казаха, че това е временна помощ за подпомагане на стопанствата, засегнати от икономическата криза. Точно тази, за която преди около 2 седмици подавахме документи/ за която се изискваше регистрация като ЗП от 2007 г/. Въпреки, че е кръстена така, тази помощ е част от помощта de minimis таванът на която е 15 000 евро на стопанство.
  • майтапчия,здрасти вместо да си четем регламентите и да си говорим глупости смятам че е по добре да ни обясниш за какво става въпрос аз днес цяла сутрин звънях по телефоните в ра и ме препращаха от сектор мляко в сектор глава животно и обратно и никой така и не можа да ми обясни дали е де минимис или гещо друго сигурно само управителния съвет знаят за какво става въпрос така че ако ти си наясно моля обясни ни
  • Това е временна помощ за стопанство и е част от помощта de minimis и да- става дума именно за тези 20 милиона.
  • De minimis e държавна помощ и тя не се възстановява от Европейския съюз. Вместо да пишете глупости си прочетете регламентите.
  • M
    Така и не разбрах това държавна помощ ли е или Деминимас?
  • Няма да има фермери,които да не попишат!Тъжна констатация,но уви това е истината!Макар и нищожна,тази помощ все пак е нужна!Все пак ще купим за кравите 20 тона жито.... По добре е от нищо [cry]
  • Това не би трябвало да е DeMinimis!Държавата не може да изплати парите по тая програма.Изплащайки ги на фермерите,Европейският съшз ще и ги възстанови.Но нашите ги нямат и затова ще залъжат народа с държавна помощ.Какво ли ще стане ако никой не подпише този договор!Това е подигравка!
  • вижте само колко е тъжна като знае че толкова малко пари ще и дадат
  • C
    de-minimis kolejke

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта